header soccereporter.fw

Programma 24 en 29 april 2018

2e divisie (periode 3 – speelronde 30 – 28/04/2018)

Achilles ’29HHC Hardenberg 
BarendrechtKozakken Boys 
De DijkFC Lienden 
Excelsior M.IJsselmeervogels 
FC LisseRijnsburgse Boys 
GVVVAFC 
KatwijkVVSB 
KHFCDe Treffers 
TECJong Sparta 

3e divisie za (periode 3 – speelronde 30 – 28/04/2018)

ACVASWH 
CapelleDOVO 
DVS ’33Jong Almere City 
Harkemase BoysJong Twente 
Jong GroningenVVOG 
Magreb ’90ONS Sneek 
ODIN ’59Jong Volendam 
ScheveningenQuick Boys 
SpakenburgSpijkenisse 

3e divisie zo (periode 3 – speelronde 30 – 29/04/2018)

Blauw Geel ’38Quick DH 
De MeernOFC 
EVVWestlandia 
HBSDongen 
HerculesOJC Rosmalen 
HSC ’21ADO ’20 
Jong VitesseJong Graafschap 
Snel 20JVC Cuyk 
UNABe Quick 1887 

Hoofdklasse A (periode 2 – speelronde 15 – 28/04/2018)

Zwaluwenargon 

Hoofdklasse A (periode 2 – speelronde 18 – 28/04/2018)

FC ’s GravenzandeNootdorp 

Hoofdklasse A (periode 2 – speelronde 20 – 28/04/2018)

SmitshoekHoek 

1e klasse B (periode 2 – speelronde 12 – 28/04/2018)

Bruse BoysSHO 
Oude MaasDCV 

1e klasse B (periode 2 – speelronde 14 – 28/04/2018)

SC FeijenoordNieuw Lekkerland 

1e klasse B (periode 2 – speelronde 15 – 28/04/2018)

HeerjansdamOranje Wit 

1e klasse C (periode 2 – speelronde 11 – 28/04/2018)

De Merino’sWoudenberg 
MontfoortLRC 

1e klasse C (periode 2 – speelronde 12 – 28/04/2018)

Duno DGJS 

1e klasse C (periode 3 – speelronde 18 – 28/04/2018)

SliedrechtDTS Ede 

2e klasse F (periode 2 – speelronde 14 – 28/04/2018)

Roda BoysHeukelum 

2e klasse F (periode 3 – speelronde 18 – 28/04/2018)

Almkerksv Meerkerk 
PapendrechtHardinxveld 
PelikaanBrederodes 

3e klasse C (periode 2 – speelronde 15 – 28/04/2018)

DFCStreefkerk 
Leerdam Sport ’55Ameide 
SchelluinenAsperen 
ZBC ’97De Alblas 

3e klasse D (periode 2 – speelronde 12 – 28/04/2018)

GDCSparta ’30 
HaaftenSSC ’55 
NOAD ’32Sleeuwijk 

3e klasse D (periode 2 – speelronde 14 – 28/04/2018)

SV CapelleNEO ’25 

3e klasse D (periode 2 – speelronde 15 – 28/04/2018)

Willem IIHerovina 

3e klasse D (W1) (periode 2 – speelronde 14 – 28/04/2018)

SV LopikDOSC 

4e klasse D (periode 2 – speelronde 15 – 28/04/2018)

ASPeursum 
RhelicoVVAC 
ZuilichemBrakel 

4e klasse G (W1) (periode 1 – speelronde 11 – 24/04/2018)

HMSEDO 

4e klasse G (W1) (periode 2 – speelronde 14 – 28/04/2018)

VVJHMS 

4e klasse G (W1) (periode 2 – speelronde 15 – 28/04/2018)

VIODFaja Lobi KDS 
uitslagen.fw
programma.fw


header soccereporter.fw