header soccereporter.fw

Uitslagen 21 en 22 april 2018

2e divisie (periode 3 – speelronde 29 – 21/04/2018)

AFCFC Lisse4 – 2 
BarendrechtAchilles ’292 – 1 
De TreffersKatwijk2 – 0 
FC LiendenExcelsior M.0 – 1 
HHC HardenbergVVSB1 – 2 
IJsselmeervogelsDe Dijk4 – 3 
Jong SpartaGVVV4 – 0 
Kozakken BoysKHFC1 – 2 
Rijnsburgse BoysTEC2 – 0 

3e divisie za (periode 3 – speelronde 29 – 21/04/2018)

DOVOASWH3 – 2 
Jong VolendamSpakenburg2 – 0 
Jong Almere CityACV5 – 1 
Jong TwenteJong Groningen3 – 2 
ONS SneekHarkemase Boys2 – 5 
Quick BoysDVS ’330 – 1 
ScheveningenCapelle2 – 0 
SpijkenisseODIN ’592 – 6 
VVOGMagreb ’903 – 0 

3e divisie zo (periode 3 – speelronde 29 – 22/04/2018)

ADO ’20De Meern 
Be Quick 1887Blauw Geel ’38 
DongenJong Graafschap 
JVC CuykEVV 
OFCHercules 
OJC RosmalenHSC ’21 
Quick DHJong Vitesse 
UNAHBS 
WestlandiaQuick 20 

Hoofdklasse A (periode 3 – speelronde 27 – 21/04/2018)

Achilles VeenNootdorp3 – 1 
ArgonTer Leede1 – 2 
HoekFC ’s Gravenzande2 – 1 
Jodan BoysStedoco3 – 1 
RVVHFC Rijnvogels0 – 2 
SmitshoekNoordwijk0 – 2 
SwiftRijsoord3 – 1 
ZwaluwenAFC1 – 1 

1e klasse B (periode 3 – speelronde 23 – 21/04/2018)

DeltasportOranje Wit1 – 3 
HeinenoordBruse Boys4 – 0 
Nieuw LekkerlandHeerjansdam2 – 3 
NieuwenhoornOude Maas0 – 3 
SC FeijenoordDCV1 – 0 
SHOKloetinge1 – 1 
VVGZBrielle1 – 3 

1e klasse C (periode 3 – speelronde 23 – 21/04/2018)

BennekomDuno D0 – 3 
De Merino ‘sDTS Ede1 – 2 
DHSCSVL2 – 0 
GJSGRC 141 – 1 
MontfoortDelta Sports1 – 1 
SliedrechtLRC4 – 1 
WNCWoudenberg2 – 2 

2e klasse F (periode 3 – speelronde 23 – 21/04/2018)

AlmkerkWoudrichem3 – 0 
Nivo SpartaBrederodes2 – 3 
PapendrechtHeukelum4 – 4 
PelikaanRoda Boys2 – 2 
SVWDrechtstreek1 – 2 
Trichtsv Meerkerk3 – 0 
Wilhelmina ’26Hardinxveld0 – 1 

3e klasse C (periode 3 – speelronde 23 – 21/04/2018)

AmeideDe Zwerver0 – 1 
AsperenGroote Lindt3 – 1 
De AlblasAlblasserdam5 – 0 
Leerdam Sport ’55IFC3 – 0 
SchelluinenEBOH1 – 2 
VurenStreefkerk1 – 1 
ZBC ’97DFC1 – 2 

3e klasse D (periode 3 – speelronde 23 – 21/04/2018)

HaaftenNOAD ’322 – 1 
HerovinaGVV ’633 – 0 
SleeuwijkSV Capelle7 – 1 
Sparta ’30Altena2 – 0 
SSC ’55Olympia ’603 – 1 
SV BLCGDC3 – 2 
Willem IINEO ’251 – 4 

3e klasse D (W1) (periode 3 – speelronde 23 – 21/04/2018)

DOSCFocus ’071 – 3 
FC DriebergenMaarssen0 – 3 
HSSC ’61Kockengen3 – 1 
OSM ’75Benschop1 – 1 
SC EversteinSV Lopik1 – 1 
SVMDesto0 – 3 
VoorwaartsJonathan4 – 9 

4e klasse D (periode 3 – speelronde 23 – 21/04/2018)

ASV ArkelASH4 – 0 
BrakelPeursum1 – 1 
KerkwijkUnitas1 – 0 
SVS ’65MVV ’582 – 1 
VVACSV Noordeloos7 – 2 
WSV WellRhelico3 – 1 
ZuilichemGroot Ammers1 – 2 

4e klasse G (W1) (periode 2 – speelronde 23 – 21/04/2018)

HerculesLekvogels2 – 1 
OdinEDO0 – 1 
VIODDVSU1 – 8 
VVJHouten0 – 2 
uitslagen.fw
programma.fw


header soccereporter.fw