header soccereporter.fw

Programma oefenwedstrijden seizoen 2018-2019

DONDERDAG 28 JUNI
20:00 uur, LRC Leerdam nieuw – LRC Leerdam ‘oud’ (jubileumwedstrijd)

ZATERDAG 30 JUNI
14:30 uur, JSV Nieuwegein – Heukelum

DINSDAG 10 JULI
20:00 uur, Roda’46 – Heukelum

ZATERDAG 28 JULI
14:30 uur, Kozakken Boys – Quick Boys
14:30 uur, DOVO – SteDoCo

ZONDAG 29 JULI
14:30 uur, Unitas zondag – De Meern

DINSDAG 31 JULI
20:00 uur, Kozakken Boys – SC Feyenoord
20:00 uur, SteDoCo – FC Lienden

ZATERDAG 4 AUGUSTUS
(tijd n.n.b.), FC Groningen O23 – Kozakken Boys
14:30 uur, SteDoCo – Sparta Nijkerk
14:30 uur, DOVO – Unitas zondag

DINSDAG 7 AUGUSTUS
20:00 uur, Kozakken Boys – Sportlust’46
20:15 uur, Barendrecht – Unitas zondag

WOENSDAG 8 AUGUSTUS
19:00 uur, Nivo Sparta – FC Den Bosch

VRIJDAG 10 AUGUSTUS
20:00 uur, Kozakken Boys – RKC Waalwijk

ZATERDAG 11 AUGUSTUS
13:00 uur, DHSC – Unitas zondag
14:30 uur, Kozakken Boys – Leonidas
14:30 uur, VC Vlissingen – SteDoCo
14:30 uur, Tricht – Schoonhoven
17:00 uur, SC Everstein – BVV Den Bosch

DINSDAG 14 AUGUSTUS
20:00 uur, OJC Rosmalen – Kozakken Boys
20:00 uur, SteDoCo – GRC 14
20:00 uur, EBOH – Nieuw-Lekkerland
20:00 uur, Roda Boys – RKSV Schijndel
20:00 uur, Brakel – SVW
20:00 uur, MVV’58 – Altena
20:15 uur, Unitas zondag – Achilles Veen

DONDERDAG 16 AUGUSTUS
– Toernooi om Aalburg Cup met Achilles Veen, NOAD’32, Wilhelmina’26 en GDC
– DFC-toernooi met DFC, Dubbeldam, SC Emma en SV Noordeloos

ZATERDAG 18 AUGUSTUS
v.a. 12:00 uur, Rob Colijn Memorial bij GJS (met: GJS, SVW, Herovina en Schelluinen)
– DFC-toernooi met DFC, Dubbeldam, SC Emma en SV Noordeloos
14:00 uur, Jan van Arckel – RKVSC
14:00 uur, Vianen – Kamerik
14:30 uur, Kozakken Boys – Acihilles Veen (open dag)
14:30 uur, Almkerk – Unitas zondag
14:30 uur, Nivo Sparta – VVGZ
14:30 uur, WNC – Scherpenzeel
14:30 uur, FC De Bilt – GRC 14
14:30 uur, Woudrichem – ASV Arkel
14:30 uur, Streefkerk – Hardinxveld
14:30 uur, Roda Boys – Vriendenschaar
14:30 uur, Papendrecht – Groote Lindt
14:30 uur, Tricht – IJFC
14:30 uur, Groot-Ammers – Bergambacht
14:30 uur, SV Capelle – Kozakken Boys 2
14:30 uur, Unitas zat – GVV’63
14:30 uur, Brederodes – Focus’07
14:30 uur, ZBVH – De Alblas
14:30 uur, SC Everstein – Schoonhoven
14:30 uur, Asperen – SVS’65
14;30 uur, Kerkwijk – Sparta’30
15:00 uur, MVV’58 – Haaften
16:00 uur, RKSV Boxtel – Brakel
16:00 uur, GVV – sv BLC

DINSDAG 21 AUGUSTUS
19:00 uur, Zwijndrechts kampioenschap bij ZVV Pelikaan
– Toernooi om Aalburg Cup met Achilles Veen, NOAD’32, Wilhelmina’26 en GDC
19:30 uur, Brakel – Sparta’30
20:00 uur, Roda Boys – LRC Leerdam
20:00 uur, DHSC – WNC
20:00 uur, SV Top Oss – Nivo Sparta
20:00 uur, Altena – Oosterhout
20:00 uur, SVW – Haaften
20:00 uur, VVAC – Peursum (25e toernooi om Kontaktbokaal bij VVAC)
20:00 uur, Ameide – Streefkerk (25e toernooi om Kontaktbokaal bij VVAC)
20:00 uur, HSSC’61 – SSC’55
20:00 uur, SC Everstein – Bennekom
20:00 uur, GVV – MVV’58
20:00 uur, Almkerk 2 – WSV Well
20:15 uur, Nieuw-Lekkerland – Unitas zondag
20:15 uur, GRC 14 – Brederodes
20:30 uur, IJFC – Almkerk

DONDERDAG 23 AUGUSTUS
20:00 uur, SV Lopik – Bergambacht

ZATERDAG 25 AUGUSTUS
– Toernooi om Aalburg Cup met Achilles Veen, NOAD’32, Wilhelmina’26 en GDC
– Finaledag Zwijndrechts kampioenschap bij ZBC’97
13:00 uur, Roda Boys speelt op Bruse Boys Grevelingentoernooi
14:00 uur, Vianen – OSM’75
14;30 uur, NSC Nijkerk – Unitas zondag (onder voorbehoud)
14:30 uur, Nieuw-Lekkerland – Nivo Sparta
14;30 uur, Almkerk – Victoria
14:30 uur, De Alblas – Papendrecht
14:30 uur, Alblasserdam – SVW
14;30 uur, Sparta’30 – HSSC’61
14:30 uur, Tricht – Asperen
14:30 uur, GVV’63 – Zuilichem
14:30 uur, Haaften – Berchem Sport
14:30 uur, BSC Roosendaal – Brakel
14:30 uur, RFC – WSV Well
14:30 uur, HRC’14 – Roda Boys 2
15:00 uur, finale 25e toernooi om Kontaktbokaal bij VVAC
15:00 uur, 3e en 4e plaats toernooi om Kontaktbokaal bij VVAC
15:00 uur, GRC 14 – Magreb’90
15:00 uur, MVV’58 – Vriendenschaar
17:00 uur, SV Top – SC Everstein
17:00 uur, Jan van Arckel – GVV Geldermalsen

DINSDAG 28 AUGUSTUS
19:30 uur, GDC – Zuilichem
19:30 uur, NOAD’32 – Jan van Arckel
19:45 uur, Nooit Gedacht – Haaften
20:00 uur, Nivo Sparta comb – SC Everstein
20:00 uur, Nivo Sparta comb – Asperen
20:00 uur, WSC – Roda Boys
20:00 uur, Papendrecht – Nieuw-Lekkerland
20:00 uur, Vriendenschaar – WNC
20:00 uur, HSSC’61 – Altena
20:00 uur, VVAC – Tricht
20:00 uur, ASV Arkel – RFC
20:00 uur, PSV-ama – Brakel
20:00 uur, Sparta’30 – SV Noordeloos
20:00 uur, GVV – GVV’63
20:00 uur, Groote Lindt – Bolnes
20:00 uur, WSV Well – HRC’14
20:00 uur, Dussense Boys – Almkerk 2
20:15 uur, DeltaSports’95 – Heukelum
20:15 uur, JSV Nieuwegein – Brederodes
20:30 uur, Wilhelmina’26 – Almkerk

DINSDAG 4 SEPTEMBER
20:00 uur, Almkerk – Rood Wit
20:00 uur, GRC 14 – Wilhelmina’26
20:00 uur, Streefkerk – Nieuw-Lekkerland
20:00 uur, De Alblas – Slikkerveer
20:00 uur, ASV Arkel – ONI
20:00 uur, SVW – Zuilichem
20:00 uur, Drechtstreek – Haaften
20:00 uur, ‘s-Gravendeel – Groote Lindt
20:00 uur, Hedel – GVV’63
20:00 uur, Beesd – MVV’58

DINSDAG 11 SEPTEMBER
20:00 uur, Almkerk – Sarto
20:00 uur, GRC 14 – SDCO
20:00 uur, Oosterhout – ASV Arkel
20:00 uur, GRC 14 2 – Zuilichem
20:00 uur, Groote Lindt – FC Binnenmaas
20:00 uur, Sparta’30 – Kozakken Boys 2
20:00 uur, Nieuwkuijk – GVV’63
20:30 uur, Focus’07 – Haaften

MAANDAG 17 SEPTEMBER
Vianen – De Meern

Bron Regio-voetbal

uitslagen.fw
programma.fw
header soccereporter.fw