2e divisie (periode 3 – speelronde 33 – 18/05/2019)

AFCVVSB2 – 0
BarendrechtExcelsior M0 – 4
De TreffersJ.Almere2 – 0
FC LiendenIJsselmeervogels2 – 3
J.VitesseGVVV3 – 0
KatwijkScheveningen1 – 2
Kozakken BoysKHFC1 – 2
RBBHHC3 – 1
SpakenburgJ.Sparta1 – 2


3e divisie (za) (periode 3 – speelronde 33 – 18/05/2019)

DOVOAchilles ’293 – 3
EemdijkHarkemase Boys4 – 1
FC LisseDe Dijk3 – 1
HoekNoordwijk2 – 3
J.GroningenStedoco1 – 3
ODIN 59Quick Boys4 – 1
ONS SneekDVS ’33 Ermelo1 – 3
SJCAjax2 – 1
VVOGASWH0 – 4


3e divisie (zo) (periode 3 – speelronde 33 – 19/05/2019)

ADO ’20OJC Rosmalen0 – 1
HBSGoes2 – 1
HerculesQuick2 – 4
J. VolendamOFC3 – 0
JVC CuijkTEC0 – 4
OSS ’20Dongen1 – 2
Quick ’20EVV1 – 0
UNABlauw Geel ’381 – 4
WestlandiaHSC ’210 – 2


Hoofdklasse A (za) (periode 3 – speelronde 29 – 18/05/2019)

Achilles VeenVolendam1 – 2
FC s’GravenzandeCapelle0 – 3
Jodan BoysJ.den Bosch3 – 0
RijnvogelsSmitshoek1 – 3
Spijkenissesv DFS5 – 1
AVV SwiftSC Feijenoord2 – 3
XerxesDZBNootdorp2 – 0
ZwaluwenTer Leede1 – 3


Hoofdklasse B (zo) (periode 3 – speelronde 29 – 19/05/2019)

Alphense BoysGroene Ster1 – 2
GemertRKSV Minor5 – 2
HalsterenNuenen4 – 1
IFCRKAVV2 – 4
SV MeersenBaronie0 – 2
UDI ’19/CSUDe Meern2 – 0
VC VlissingenLeonidas4 – 1


1C (periode 3 – speelronde 25 – 18/05/2019)

GRC-14WNC3 – 1
HeerjansdamSliedrecht2 – 1
MontfoortGJS5 – 0
Nw LekkerlandGeinoord N.0 – 2
Oranje WitSportlust ’463 – 5
SVLLRC2 – 2
VVGZAlmkerk0 – 2


2F (periode 3 – speelronde 25 – 18/05/2019)

AltenaWoudrichem2 – 1
EBOHNivo Sparta2 – 3
PapendrechtBrederodes3 – 1
PelikaanRoda Boys2 – 0
TrichtHeukelum4 – 1
Wilhelmina ’26NOAD ’324 – 2
ZwaluweDrechtstreek2 – 0


3C (periode 3 – speelronde 25 – 18/05/2019)

AlblasserdamGr.Lindt3 – 1
ArkelSchelluinen5 – 0
De AlblasStreefkerk1 – 3
HardinxveldAmeide1 – 3
IFCDe Zwerver1 – 3
Unitassv Meerkerk0 – 7
VVACSVW2 – 2


3D (periode 3 – speelronde 25 – 18/05/2019)

GDCSleeuwijk2 – 2
GVV ’63HSSC ’610 – 1
NEO ’25RFC1 – 0
SC EversteinSV BLC1 – 3
Sparta ’30Haaften1 – 4
SV CapelleAsperen2 – 2
VurenSSC ’556 – 2


4C (periode 3 – speelronde 25 – 18/05/2019)

DOSKOUnitas ’305 – 1
DVO ’60Peursum2 – 3
InternosTSVV Merlijn3 – 4
Olympia ’60ONI3 – 4
OosterhoutFC Bergen10 – 2
SC ’t ZandAlliance 
Willem IIThe Gunners3 – 2


4D (periode 3 – speelronde 25 – 18/05/2019)

ASHRhelico5 – 2
Groot AmmersMVV ’581 – 3
KerkwijkBrakel2 – 5
Leerdam SportSVS ’652 – 2
LekvogelsZuilichem2 – 2
SV NoordeloosHerovina1 – 6
WellRKVSC4 – 2

Videogallerij