TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1IJsselmeervogels9621201910+9
2AFC961219251411
3J.Sparta9612192114+7
4Katwijk9522171813+5
5RBB95131620164
6KHFC9504151293
7De Treffers94231416151
8GVVV93421320164
9HHC94141317143
10Spakenburg9414131314-1
11J.Almere9324111518-3
12Kozakken Boys9315101518-3
13Excelsior M9315101215-3
14Barendrecht931510918-9
15J.Vitesse923491012-2
16FC Lienden923491518-3
17Scheveningen922581121-10
18VVSB902721528-13
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1IJsselmeervogels9621201910+9
2AFC961219251411
3J.Sparta9612192114+7
4Katwijk9522171813+5
5RBB95131620164
6KHFC9504151293
7De Treffers94231416151
8GVVV93421320164
9HHC94141317143
10Spakenburg9414131314-1
11J.Almere9324111518-3
12Kozakken Boys9315101518-3
13Excelsior M9315101215-3
14Barendrecht931510918-9
15J.Vitesse923491012-2
16FC Lienden923491518-3
17Scheveningen922581121-10
18VVSB902721528-13

2e divisie (periode 1 – speelronde 1 – 25/08/2018)

De TreffersKatwijk1 – 4
Excelsior MGVVV1 – 0
J.AlmereRBB0 – 2
J.SpartaHHC3 – 1
KHFCFC Lienden1 – 2
Kozakken BoysAFC0 – 1
ScheveningenIJsselmeervogels1 – 3
SpakenburgBarendrecht1 – 0
VVSBJ.Vitesse2 – 2

2e divisie (periode 1 – speelronde 2 – 01/09/2018)

AFCSpakenburg1 – 0
BarendrechtKHFC1 – 0
FC LiendenDe Treffers1 – 1
GVVVJ.Sparta3 – 4
HHCScheveningen0 – 1
IJsselmeervogelsVVSB3 – 3
J.VitesseJ.Almere1 – 1
KatwijkKozakken Boys1 – 1
RBBExcelsior M2 – 2

2e divisie (periode 1 – speelronde 3 – 08/09/2018)

De TreffersBarendrecht4 – 0
Excelsior MIJsselmeervogels0 – 2
J.AlmereFC Lienden4 – 1
J.SpartaRBB1 – 2
KHFCAFC3 – 1
Kozakken BoysJ.Vitesse0 – 1
ScheveningenGVVV1 – 1
SpakenburgKatwijk2 – 1
VVSBHHC1 – 3

2e divisie (periode 1 – speelronde 4 – 15/09/2018)

AFCDe Treffers4 – 1
BarendrechtScheveningen3 – 0
FC LiendenSpakenburg3 – 4
GVVVJ.Almere4 – 2
HHCExcelsior M2 – 0
IJsselmeervogelsJ.Sparta2 – 1
J.VitesseKHFC0 – 1
KatwijkVVSB2 – 1
RBBKozakken Boys1 – 3

2e divisie (periode 1 – speelronde 5 – 22/09/2018)

Excelsior MBarendrecht3 – 0
GVVVJ.Vitesse1 – 1
HHCRBB2 – 3
IJsselmeervogelsFC Lienden1 – 0
J.AlmereDe Treffers0 – 0
J.SpartaSpakenburg2 – 0
KHFCKozakken Boys3 – 2
ScheveningenKatwijk1 – 2
VVSBAFC2 – 4

2e divisie (periode 1 – speelronde 6 – 29/09/2018)

AFCJ.Almere5 – 1
BarendrechtHHC0 – 4
De TreffersKHFC1 – 0
FC LiendenScheveningen2 – 3
J.VitesseJ.Sparta0 – 1
KatwijkExcelsior M2 – 4
Kozakken BoysGVVV2 – 5
RBBVVSB4 – 0
SpakenburgIJsselmeervogels2 – 2

2e divisie (periode 1 – speelronde 7 – 06/10/2018)

Excelsior MSpakenburg1 – 2
GVVVFC Lienden2 – 2
HHCKatwijk1 – 3
IJsselmeervogelsDe Treffers4 – 1
J.SpartaBarendrecht5 – 3
KHFCJ.Almere3 – 1
RBBJ.Vitesse4 – 3
ScheveningenAFC3 – 3
VVSBKozakken Boys3 – 4

2e divisie (periode 1 – speelronde 8 – 13/10/2018)

AFCExcelsior M4 – 1
BarendrechtGVVV1 – 1
De TreffersScheveningen4 – 1
FC LiendenRBB3 – 1
J.AlmereVVSB3 – 2
J.VitesseIJsselmeervogels2 – 1
KatwijkJ.Sparta1 – 1
Kozakken BoysHHC2 – 3
SpakenburgKHFC0 – 1

2e divisie (periode 1 – speelronde 9 – 20/10/2018)

Excelsior MKozakken Boys0 – 1
GVVVSpakenburg3 – 2
HHCFC Lienden1 – 1
IJsselmeervogelsKHFC1 – 0
J.SpartaAFC3 – 2
J.VitesseBarendrecht0 – 1
RBBKatwijk1 – 2
ScheveningenJ.Almere0 – 3
VVSBDe Treffers1 – 3

2e divisie (periode 1 – speelronde 10 – 27/10/2018)

AFCGVVV 
BarendrechtRBB 
De TreffersExcelsior M 
FC LiendenJ.Vitesse 
J.AlmereHHC 
KatwijkIJsselmeervogels 
KHFCVVSB 
Kozakken BoysJ.Sparta 
SpakenburgScheveningen 

2e divisie (periode 1 – speelronde 11 – 03/11/2018)

BarendrechtFC Lienden 
Excelsior MVVSB 
GVVVKatwijk 
HHCDe Treffers 
IJsselmeervogelsKozakken Boys 
J.SpartaJ.Almere 
J.VitesseSpakenburg 
RBBAFC 
ScheveningenKHFC 

2e divisie (periode 1 – speelronde 12 – 17/11/2018)

AFCHHC 
De TreffersGVVV 
FC LiendenJ.Sparta 
J.AlmereIJsselmeervogels 
KatwijkJ.Vitesse 
KHFCExcelsior M 
Kozakken BoysBarendrecht 
SpakenburgRBB 
VVSBScheveningen 
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1AFC00000000
2Barendrecht00000000
3De Treffers00000000
4Excelsior M00000000
5FC Lienden00000000
6GVVV00000000
7HHC00000000
8IJsselmeervogels00000000
9J.Almere00000000
10J.Sparta00000000
11J.Vitesse00000000
12Katwijk00000000
13KHFC00000000
14Kozakken Boys00000000
15RBB00000000
16Scheveningen00000000
17Spakenburg00000000
18VVSB00000000

2e divisie (periode 2 – speelronde 13 – 24/11/2018)

BarendrechtAFC 
Excelsior MJ.Almere 
FC LiendenKatwijk 
GVVVVVSB 
HHCIJsselmeervogels 
J.SpartaKHFC 
J.VitesseDe Treffers 
RBBScheveningen 
SpakenburgKozakken Boys 

2e divisie (periode 2 – speelronde 14 – 01/12/2018)

AFCJ.Vitesse 
De TreffersRBB 
IJsselmeervogelsGVVV 
J.AlmereSpakenburg 
KatwijkBarendrecht 
KHFCHHC 
Kozakken BoysFC Lienden 
ScheveningenExcelsior M 
VVSBJ.Sparta 

2e divisie (periode 2 – speelronde 15 – 08/12/2018)

BarendrechtIJsselmeervogels 
FC LiendenAFC 
GVVVHHC 
J.SpartaExcelsior M 
J.VitesseScheveningen 
KatwijkJ.Almere 
Kozakken BoysDe Treffers 
RBBKHFC 
SpakenburgVVSB 

2e divisie (periode 2 – speelronde 16 – 15/12/2018)

AFCKatwijk 
De TreffersSpakenburg 
Excelsior MFC Lienden 
HHCJ.Vitesse 
IJsselmeervogelsRBB 
J.AlmereKozakken Boys 
KHFCGVVV 
ScheveningenJ.Sparta 
VVSBBarendrecht 

2e divisie (periode 2 – speelronde 17 – 12/01/2019)

AFCIJsselmeervogels 
BarendrechtJ.Almere 
De TreffersJ.Sparta 
FC LiendenVVSB 
J.VitesseExcelsior M 
KatwijkKHFC 
Kozakken BoysScheveningen 
RBBGVVV 
SpakenburgHHC 

2e divisie (periode 2 – speelronde 18 – 19/01/2019)

Excelsior MKatwijk 
GVVVKozakken Boys 
HHCBarendrecht 
IJsselmeervogelsSpakenburg 
J.AlmereAFC 
J.SpartaJ.Vitesse 
KHFCDe Treffers 
ScheveningenFC Lienden 
VVSBRBB 

2e divisie (periode 2 – speelronde 19 – 26/01/2019)

AFCKozakken Boys 
BarendrechtSpakenburg 
FC LiendenKHFC 
GVVVExcelsior M 
HHCJ.Sparta 
IJsselmeervogelsScheveningen 
J.VitesseVVSB 
KatwijkDe Treffers 
RBBJ.Almere 

2e divisie (periode 2 – speelronde 20 – 02/02/2019)

De TreffersFC Lienden 
Excelsior MRBB 
J.AlmereJ.Vitesse 
J.SpartaGVVV 
KHFCBarendrecht 
Kozakken BoysKatwijk 
ScheveningenHHC 
SpakenburgAFC 
VVSBIJsselmeervogels 

2e divisie (periode 2 – speelronde 21 – 09/02/2019)

AFCKHFC 
BarendrechtDe Treffers 
FC LiendenJ.Almere 
GVVVScheveningen 
HHCVVSB 
IJsselmeervogelsExcelsior M 
J.VitesseKozakken Boys 
KatwijkSpakenburg 
RBBJ.Sparta 

2e divisie (periode 2 – speelronde 22 – 16/02/2019)

De TreffersAFC 
Excelsior MHHC 
J.AlmereGVVV 
J.SpartaIJsselmeervogels 
KHFCJ.Vitesse 
Kozakken BoysRBB 
ScheveningenBarendrecht 
SpakenburgFC Lienden 
VVSBKatwijk 

2e divisie (periode 2 – speelronde 23 – 23/02/2019)

BarendrechtKozakken Boys 
Excelsior MKHFC 
GVVVDe Treffers 
HHCAFC 
IJsselmeervogelsJ.Almere 
J.SpartaFC Lienden 
J.VitesseKatwijk 
RBBSpakenburg 
ScheveningenVVSB 
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1AFC00000000
2Barendrecht00000000
3De Treffers00000000
4Excelsior M00000000
5FC Lienden00000000
6GVVV00000000
7HHC00000000
8IJsselmeervogels00000000
9J.Almere00000000
10J.Sparta00000000
11J.Vitesse00000000
12Katwijk00000000
13KHFC00000000
14Kozakken Boys00000000
15RBB00000000
16Scheveningen00000000
17Spakenburg00000000
18VVSB00000000

2e divisie (periode 3 – speelronde 24 – 09/03/2019)

AFCRBB 
De TreffersHHC 
FC LiendenBarendrecht 
J.AlmereJ.Sparta 
KatwijkGVVV 
KHFCScheveningen 
Kozakken BoysIJsselmeervogels 
SpakenburgJ.Vitesse 
VVSBExcelsior M 

2e divisie (periode 3 – speelronde 25 – 16/03/2019)

Excelsior MDe Treffers 
GVVVAFC 
HHCJ.Almere 
IJsselmeervogelsKatwijk 
J.SpartaKozakken Boys 
J.VitesseFC Lienden 
RBBBarendrecht 
ScheveningenSpakenburg 
VVSBKHFC 

2e divisie (periode 3 – speelronde 26 – 23/03/2019)

AFCJ.Sparta 
BarendrechtJ.Vitesse 
De TreffersVVSB 
FC LiendenHHC 
J.AlmereScheveningen 
KatwijkRBB 
KHFCIJsselmeervogels 
Kozakken BoysExcelsior M 
SpakenburgGVVV 

2e divisie (periode 3 – speelronde 27 – 30/03/2019)

AFCFC Lienden 
De TreffersKozakken Boys 
Excelsior MJ.Sparta 
HHCGVVV 
IJsselmeervogelsBarendrecht 
J.AlmereKatwijk 
KHFCRBB 
ScheveningenJ.Vitesse 
VVSBSpakenburg 

2e divisie (periode 3 – speelronde 28 – 06/04/2019)

BarendrechtVVSB 
FC LiendenExcelsior M 
GVVVKHFC 
J.SpartaScheveningen 
J.VitesseHHC 
KatwijkAFC 
Kozakken BoysJ.Almere 
RBBIJsselmeervogels 
SpakenburgDe Treffers 

2e divisie (periode 3 – speelronde 29 – 13/04/2019)

AFCBarendrecht 
De TreffersJ.Vitesse 
IJsselmeervogelsHHC 
J.AlmereExcelsior M 
KatwijkFC Lienden 
KHFCJ.Sparta 
Kozakken BoysSpakenburg 
ScheveningenRBB 
VVSBGVVV 

2e divisie (periode 3 – speelronde 30 – 20/04/2019)

BarendrechtKatwijk 
Excelsior MScheveningen 
FC LiendenKozakken Boys 
GVVVIJsselmeervogels 
HHCKHFC 
J.SpartaVVSB 
J.VitesseAFC 
RBBDe Treffers 
SpakenburgJ.Almere 

2e divisie (periode 3 – speelronde 31 – 04/05/2019)

AFCScheveningen 
BarendrechtJ.Sparta 
De TreffersIJsselmeervogels 
FC LiendenGVVV 
J.AlmereKHFC 
J.VitesseRBB 
KatwijkHHC 
Kozakken BoysVVSB 
SpakenburgExcelsior M 

2e divisie (periode 3 – speelronde 32 – 11/05/2019)

Excelsior MAFC 
GVVVBarendrecht 
HHCKozakken Boys 
IJsselmeervogelsJ.Vitesse 
J.SpartaKatwijk 
KHFCSpakenburg 
RBBFC Lienden 
ScheveningenDe Treffers 
VVSBJ.Almere 

2e divisie (periode 3 – speelronde 33 – 18/05/2019)

AFCVVSB 
BarendrechtExcelsior M 
De TreffersJ.Almere 
FC LiendenIJsselmeervogels 
J.VitesseGVVV 
KatwijkScheveningen 
Kozakken BoysKHFC 
RBBHHC 
SpakenburgJ.Sparta 

2e divisie (periode 3 – speelronde 34 – 25/05/2019)

Excelsior MJ.Vitesse 
GVVVRBB 
HHCSpakenburg 
IJsselmeervogelsAFC 
J.AlmereBarendrecht 
J.SpartaDe Treffers 
KHFCKatwijk 
ScheveningenKozakken Boys 
VVSBFC Lienden 

Regio Toernooi onder 23 jaar