REGIO – De nacompetitie met als inzet promotie, handhaving of degradatie start zaterdag 1 juni.

Regio-Voetbal volgt de regioclubs (in dit overzicht Zuid I, zaterdag) op de voet.

Hoofdklasse / 1e klasse
Zaterdag 1 juni
1. CSV Apeldoorn – Roda’46: 0-1
2. Sliedrecht – Honselersdijk: 4-1
4. Winsum – Noordscheschut: 1-1 (N wns)
5. SHO – Heerjansdam: 2-1
6. ARC – GRC 14: 2-1
7. Oranje Nassau – DTS Ede: 1-5
8. Go Ahead Kampen – AFC: 6-2

Zaterdag 8 juni
B. Kloetinge – DETO Twenterand
C. Sliedrecht – Roda’46 (wordt dinsdagavond 11 juni gespeeld)
A. Noordscheschut – Spijkenisse
E. SHO – ARC
D. Nootdorp – DTS Ede
F. Bennekom – Go Ahead Kampen

Zaterdag 15 juni (neutraal terrein)
Winnaar C – Winnaar B (winnaar speelt volgend seizoen hoofdklasse)
Winnaar A – Winnaar E (winnaar speelt volgend seizoen hoofdklasse)
Winnaar D – Winnaar F (winnaar speelt volgend seizoen hoofdklasse)

1e klasse C – 2e klasse E en F
Zaterdag 1 juni
1. NSVV – Altena: 0-0 (nog voor de aftrap gestaakt na vuurwerkincident)
2. VVGZ – Arnemuiden: 2-0
3. Papendrecht – Oostkapelle: 3-1
4. Geinoord – Pelikaan: 1-0

Zaterdag 8 juni
5. Winnaar 1 – VVGZ
6. Papendrecht – Geinoord

Zaterdag 15 juni (neutraal terrein)
Winnaar 5 – Winnaar (winnaar speelt volgend seizoen 1e klasse)

2e klasse F – 3e klasse C en D
Zaterdag 1 juni
1. De Zwerver – SV Capelle: 1-0
2. Zwaluwe – Ameide: 4-2
3. HSSC’61 – SV Meerkerk: 0-1
4. Brederodes – GDC: 3-4

Zaterdag 8 juni
5. De Zwerver – Zwaluwe
6. SV Meerkerk – GDC

Zaterdag 15 juni (neutraal terrein)
Winnaar 5 – Winnaar 6 (winnaar speelt volgend seizoen 2e klasse)

3e klasse C/D – 4e klasse C/D
Zaterdag 1 juni
3. IFC – Herovina: 5-0
4. Asperen – Alliance: 6-0

Zaterdag 8 juni (neutraal terrein)
VVAC – Oosterhout (bij vv Sleeuwijk, winnaar speelt volgend seizoen 3e klasse)
RFC – Groot-Ammers (winnaar speelt volgend seizoen 3e klasse)
TSVV Merlijn – IFC (winnaar speelt volgend seizoen 3e klasse)
Brakel – Asperen (om 15:00 uur bij vv Woudrichem, winnaar speelt volgend seizoen 3e klasse)

Videogallerij