2e divisie (periode 1 – speelronde 9 – 20/10/2018)

Excelsior MKozakken Boys0 – 1
GVVVSpakenburg3 – 2
HHCFC Lienden1 – 1
IJsselmeervogelsKHFC1 – 0
J.SpartaAFC3 – 2
J.VitesseBarendrecht0 – 1
RBBKatwijk1 – 2
ScheveningenJ.Almere0 – 3
VVSBDe Treffers1 – 3


3e divisie (za) (periode 1 – speelronde 9 – 20/10/2018)

AjaxHarkemase Boys0 – 2
ASWHDOVO1 – 0
De DijkVVOG3 – 3
DVS ’33 ErmeloFC Lisse9 – 1
J.GroningenHoek2 – 2
NoordwijkAchilles ’294 – 0
ONS SneekODIN 592 – 0
Quick BoysEemdijk6 – 3
StedocoSJC5 – 1


3e divisie (zo) (periode 1 – speelronde 9 – 21/10/2018)

Blauw Geel ’38ADO ’20 
DongenOJC Rosmalen 
GoesQuick ’20 
HSC ’21Hercules 
J. VolendamJVC Cuijk 
OFCOSS ’20 
SnelHBS 
TECEVV 
WestlandiaUNA 

 
Hoofdklasse A (za) (periode 1 – speelronde 8 – 20/10/2018)

Achilles VeenJodan Boys2 – 0
CapelleJ.den Bosch1 – 0
NootdorpSC Feijenoord1 – 2
SmitshoekTer Leede2 – 1
SpijkenisseFC s’Gravenzande2 – 5
sv DFSZwaluwen2 – 1
VolendamAVV Swift3 – 1
XerxesDZBRijnvogels0 – 1


Hoofdklasse B (zo) (periode 1 – speelronde 8 – 21/10/2018)

Alphense BoysHalsteren 
Groene SterRKAVV 
LeonidasIFC 
PapendorpGemert 
NuenenBaronie 
RKSV MinorDe Meern 
UnitasSV Meersen 
VC VlissingenUDI ’19 / CSU 


1C (periode 1 – speelronde 5 – 20/10/2018)

Geinoord N.Heerjansdam0 – 5
GJSSVL2 – 3
LRCSliedrecht0 – 1
MontfoortGRC-143 – 1
Nw LekkerlandVVGZ1 – 2
Sportlust ’46Almkerk1 – 0
WNCOranje Wit0 – 2


2F (periode 1 – speelronde 5 – 20/10/2018)

AltenaPapendrecht0 – 3
BrederodesZwaluwe2 – 0
DrechtstreekNivo Sparta0 – 5
HeukelumPelikaan1 – 1
NOAD ’32Roda Boys1 – 3
TrichtEBOH0 – 1
WoudrichemWilhelmina ’264 – 2

 
3C (periode 1 – speelronde 5 – 20/10/2018)

AlblasserdamArkel1 – 1
AmeideIFC5 – 0
Gr.LindtVVAC2 – 1
HardinxveldDe Alblas0 – 1
SchelluinenUnitas7 – 1
sv MeerkerkStreefkerk0 – 2
SVWDe Zwerver1 – 1


3D (periode 1 – speelronde 5 – 20/10/2018)

AsperenRFC3 – 1
GVV ’63GDC0 – 1
HaaftenSleeuwijk0 – 2
HSSC ’61NEO ’252 – 2
SSC ’55SV Capelle1 – 3
SV BLCSparta ’302 – 6
VurenSC Everstein0 – 2


4C (periode 1 – speelronde 5 – 20/10/2018)

DoskoInternos2 – 4
FC BergenSC ‘t Zand2 – 0
ONIPeursum4 – 0
OosterhoutDVO ’604 – 1
The GunnersAlliance1 – 1
TSVV MerlijnOlympia ’600 – 0
Unitas ’30Willem II3 – 1


4D (periode 1 – speelronde 5 – 20/10/2018)

HerovinaBrakel2 – 3
LekvogelsKerkwijk5 – 5
RhelicoSV Noordeloos0 – 3
RKVSCLeerdam Sport0 – 2
SVS ’65MVV ’581 – 2
WellASH3 – 1
ZuilichemGroot Ammers1 – 0

Regio Toernooi onder 23 jaar