Bekerprogramma en uitslagen regioclubs

REGIO – In de aanloop naar de start van de competitie wordt de poulefase van de districtsbeker afgewerkt.

Groep 1 -19
FC Breukelen – Elinkwijk (1-3)
De Meern – Brederodes: 2-2
Elinkwijk – Brederodes (2-0) en De Meern – FC Breukelen (2-2)
Brederodes – FC Breukelen (2-3) en Elinkwijk – De Meern (2-4)

Groep 1 – 20
Benschop – PVCV (2-4) en Montfoort – RVC’33 (3-0)
RVC’33 – Benschop (1-1) en PVCV – Monftoort (0-1)
Montfoort – Benschop (1-0)
PVCV – RVC’33: 3-0

Groep 1 – L40
Papendrecht – Nieuw-Lekkerland (1-5) en SV Lopik – Spirit (1-3)
Nieuw-Lekkerland – SV Lopik (5-3) en Spirit – Papendrecht (2-4)
Nieuw-Lekkerland – Spirit (2-1) en SV Lopik – Papendrecht (2-1)

Groep 1 – L41
RVVH – Drechtstreek (3-0) en Sliedrecht – DCV (5-1)
Drechtstreek – Sliedrecht (1-4) en DCV – RVVH (2-3)
Drechtstreek – DCV (2-2) en Sliedrecht – RVVH (1-1)

Groep 1 – L49
JEKA – Almkerk (0-3) en Yerseke – Woudrichem (4-1)
Almkerk – Yerseke (1-0) en Woudrichem – JEKA (0-2)
Almkerk – Woudrichem (2-2) en Yerseke – JEKA (3-4)

Groep 1 – L50
Rijen – Terneuzense Boys (1-2) en Altena – SC ‘t Zand (1-1)
Terneuzense Boys – Altena (2-1) en SC ‘t Zand – Rijen (3-3)
Altena – Rijen (0-4) en Terneuzense Boys – SC ‘t Zand (1-2)

Groep 1 – L53
NOAD’32 – Berghem Sport (1-1) en SV Top – Beerse Boys (6-1)
Beerse Boys – NOAD’32 (3-2) en Berghem Sport – SV Top (7-1)
NOAD’32 – SV Top (1-4) en Beerse Boys – Berghem Sport (2-4)

Groep 1 – L52
Helvoirt – Wilhelmina’26 (1-1)
Nemelaer – Uno Animo: 2-1
Wilhelmina’26 – Nemelaer: 1-1
Uno Animo – Helvoirt: 6-3
Uno Animo – Wilhelmina’26: 1-2
Helvoirt – Nemelaer: 0-2

Groep 1 – L54
GRC 14 – Emplina (3-0) en Madese Boys – Roda Boys (2-3)
Roda Boys – GRC 14 (4-1)
Emplina – Madese Boys (1-4)
Emplina – Roda Boys (1-4) en Madese Boys – GRC 14 (2-0)

Groep 1 – L55
GJS – Delta Sports’95 (2-1) en Leones – Tricht (6-0)
Tricht – GJS (0-3) en Delta Sports’95 – Leones (1-6)
Delta Sports’95 – Tricht en Leones – GJS (1-1)

Groep 1 – L56
Heukelum – IJFC (2-2) en LRC – VVIJ (3-0)
IJFC – LRC (1-1) en VVIJ – Heukelum (1-2)
LRC – Heukelum (3-0) en IJFC – VVIJ (2-2)

Groep 1 – L57
Nivo Sparta – HVCV (1-0) en WNC – EVVC (0-2)
EVVC – Nivo Sparta (0-1) en HVCV – WNC (0-1)
Nivo Sparta – WNC (2-0)
EVVC – HVCV: 4-3

Groep 2 – 03 (West 2)
Nieuwkoop – FC Perkouw (0-0) en Bergambacht – SPV’81 (6-1)
FC Perkouw – Bergambacht (0-0) en SPV’81 – Nieuwkoop (0-5)
FC Perkouw – SPV’81 (5-0)
Bergambacht – Nieuwkoop (1-3)

Groep 2 – 04
SCR – SC Everstein (2-2) en BZS – Zuilichem (3-3)
SC Everstein – BZS (7-0) en Zuilichem – SCR (1-3)
SC Everstein – Zuilichem (3-3)
BZS – SCR: 0-3

Groep 2 – 05
Herovina – Arkel (0-3)
Teisterbanders – Wadenoijen: 2-0
Arkel – Teisterbanders (2-0) en Wadenoijen – Herovina (1-4)
Herovina – Teisterbanders (1-1) en Wadenoijen – Arkel (1-9)

Groep 2 – 08
Dubbeldam – Sliedrecht 2 (0-5) en SSW – De Alblas (1-4)
De Alblas – Dubbeldam (2-1) en Sliedrecht 2 – SSW (2-2)
De Alblas – Sliedrecht 2: 2-1
Dubbeldam – SSW: 5-2

Groep 2 – 08 (West 1)
Vriendenschaar – Focus’07 (1-2)
DESTO – Vianen: 7-1
Focus’07 – DESTO (3-0) en Vianen – Vriendenschaar (0-3)
DESTO – Vriendenschaar (2-5) en Focus’07 – Vianen (11-0)

Groep 2 – 09
Kozakken Boys 2 – SV Noordeloos (1-0) en Sleeuwijk – VVAC (2-2)
SV Noordeloos – Sleeuwijk (0-4) en VVAC – Kozakken Boys 2 (3-2)
SV Noordeloos – VVAC (0-4) en Sleeuwijk – Kozakken Boys 2 (2-0)

Groep 2 – 13
GSC/ODS – Dubbeldam (4-2) en De Zwerver – FC Dordrecht AM (2-0)
Dubbeldam – De Zwerver (0-3) en FC Dordrecht AM – GSC/ODS (2-1)
GSC/ODS – De Zwerver (2-2) en FC Dordrecht AM – Dubbeldam (0-2)

Groep 2 – 14
HRC’14 – GVV’63 (1-1)
Alem – TGG (1-3)
GVV’63 – Alem: 3-2
TGG – HRC’14: 7-0
GVV’63 – TGG: 0-5
Alem – HRC’14: 8-2

Groep 2 – 16
VVGZ 2 – Groot-Ammers (1-3) en Streefkerk – GSC/ODS (3-1)
Groot-Ammers – Streefkerk (0-0) en GSC/ODS – VVGZ 2 (1-2)
Streefkerk – VVGZ 2 (0-2) en Groot-Ammers – GSC/ODS (4-0)

Groep 2 – 16 (West 2)
Ommoord – Lekkerkerk (0-5) en FC Maense – Moordrecht (4-2)
Lekkerkerk – FC Maense (0-1) en Moordrecht – Ommoord (3-4)
Lekkerkerk – Moordrecht (3-1) en FC Maense – Ommoord (3-2)

Groep 2 – 18
MEC’07 – SVW (0-2)
Brakel – RKTVC: 1-3
Brakel – MEC’07 (3-0) en SVW – RKTVC (6-0)
Brakel – SVW: 3-3
MEC’07 – RKTVC: 0-2

Groep 2 – 19 (West 2)
FC Oudewater – Linschoten (8-0) en Schoonhoven – Ammerstol (4-2)
Ammerstol – FC Oudewater (2-2) en Linschoten – Schoonhoven (0-5)
FC Oudewater – Schoonhoven (5-1) en Ammerstol – Linschoten (1-6)

Groep 2 – 23
Buren – MVV’58 (2-1)
SCZ – Theole: 0-5
MVV’58 – SCZ: 4-2
Theole – Buren: 5-1
Theole – MVV’58: 2-0
Buren – SCZ: 8-0

Groep 2 – 24
Beesd – Ameide: 3-7
Asperen – Leerdam Sport’55 (3-1)
Ameide – Asperen (3-1) en Leerdam Sport’55 – Beesd (3-1)
Leerdam Sport’55 – Ameide (1-1)
Dinsdag 18 september, 20:00 uur: Beesd – Asperen

Groep 2 – 32
CHC – RKVSC (7-0)
DSC – FC Engelen: 0-3
RKVSC – DSC (0-4)
FC Engelen – CHC: 4-3
FC Engelen – RKVSC: 10-1
CHC – DSC: 0-1

Groep 2 – 33
Rhelico – Unitas (1-3) en Sparta’30 – Dussense Boys (2-3)
Unitas – Sparta’30 (3-1) en Dussense Boys – Rhelico (6-0)
Rhelico – Sparta’30 (2-3) en Dussense Boys – Unitas (2-7)

Groep 2 – 37
GDC – Well (4-1)
Vlijmense Boys – Maliskamp (1-1)
Well – Vlijmense Boys (3-8) en Maliskamp GDC (1-1)
GDC – Vlijmense Boys (2-1) en Maliskamp – Well (4-2)

Groep 2 – 38 (West 2)
CKC – Overmaas (1-1) en Dilettant – WDS (6-1)
Overmaas – Dilettant (1-9) en WDS – CKC (5-0)
Overmaas – WDS (4-6) en Dilettant – CKC (4-5)

Groep 2 – 42
HHC’09 – FC Drunen (0-1) en Zwaluw VFC – OSC’45 (11-0)
OSC’54 – HHC’09 (3-4) en FC Drunen – Zwaluw VFC (0-4)
FC Drunen – OSC’45 (1-3) en Zwaluw VFC – HHC’09 (6-1)

Groep 2 – 42 (West 2)
Gouderak – Transvalia (3-0) en Antibarbari – VEP 3 (4-3)
VEP 3 – Gouderak (5-0) en (12:30 uur) Transvalia – Antibarbari (1-2)
VEP 3 – Transvalia (6-0) en Gouderak – Antibarbari (4-1)

Groep 2 – 45
Kerkwijk – Hedel (5-3)
BVV – Ophemert: 6-0
Ophemert – Kerkwijk: 3-0
Hedel – BVV: 1-6
Kerkwijk – BVV: 0-3
Ophemert – Hedel: 0-4

Groep 2 – 50
Schelluinen – SCO (6-2) en RightÓh – Oosterhout (4-1)
Oosterhout – Schelluinen (2-2)
SCO – Right’Oh: 1-4
Oosterhout – SCO (1-3) en Schelluinen – Right’Oh (2-2)

Groep 2 – 53
Jan van Arckel – BLC: 3-2
BMC – Den Dungen: 2-0
BLC – BMC: 2-3
Den Dungen – Jan van Arckel (2-1)
Den Dungen – BLC: 3-2
Jan van Arckel – BMC: 1-1

Groep 2 – 57
Alblaserdam – RCD (3-1) en DFC – SC Emma (3-0)
RCD – DFC (1-2) en SC Emma – Alblasserdam (1-2)
DFC – Alblasserdam (0-1)
RCD – SC Emma (5-3)

Groep 2 – 65
HSSC’61 – Lekvogels (4-1) en Be Ready – SV Meerkerk (2-2)
SV Meerkerk – HSSC’61 (1-3) en Lekvogels – Be Ready (1-2)
Lekvogels – SV Meerkerk (1-1) en Be Ready – HSSC’61 (2-4)

Groep 2 – 80
SVS’65 – Vuren (2-0) en Peursum – Hardinxveld (3-1)
Hardinxveld – SVS’65 (5-1) en Vuren – Peursum (2-3)
Vuren – Hardinxveld (1-1) en Peursum – SVS’65 (2-1)

Groep 2 – 81
ASH – DSS’14 (3-0) en GVV – Haaften (2-4)
Haaften – ASH (3-0)
DSS’14 – GVV (1-4)
GVV – ASH (5-3) en DSS’14 – Haaften (2-6)

Groep 3 – 08 (West 2)
Nicolaas Boys – Haastrecht (2-1) en Wilhelmus – Olympia 2 (1-0)
Olympia 2 – Nicolaas Boys (0-3) en Haastrecht – Wilhelmus (2-3)
Wilhelmus – Nicolaas Boys (4-1) en Haastrecht – Olympia 2 (2-1)

Groep 3 – 12 (West 2)
Cabauw – HMC (1-3) en WC – SVB Besiktas (3-2)
HMC – WVC (0-7) en SVB Besiktas – Cabauw (6-1)
Cabauw – WVC (0-6) en SVB Besiktas – HMC (2-2)

Groep 3 – 13 (West 2)
HDV – Stolwijk (4-1) en Van Nispen RKVV – Steeds Hooger (1-2)
Stolwijk – Van Nispen RKVV (1-1) en Steeds Hooger – HDV (0-2)
Stolwijk – Steeds Hooger (2-1) en Van Nispen – RKVV – HDV (3-2)

Bron: Regio-Voetbal

Regio Toernooi onder 23 jaar