TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Volendam861119271017
2FC s’Gravenzande861119241311
3Spijkenisse8521172013+7
4SC Feijenoord8431152115+6
5J.den Bosch8332122314+9
6Rijnvogels8323111011-1
7AVV Swift73131017152
8Ter Leede7313101012-2
9Capelle8314101417-3
10sv DFS8242101317-4
11Smitshoek8314101116-5
12Zwaluwen823391113-2
13Achilles Veen830591216-4
14XerxesDZB813461019-9
15Jodan Boys811641222-10
16Nootdorp80353820-12
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Volendam861119271017
2FC s’Gravenzande861119241311
3Spijkenisse8521172013+7
4SC Feijenoord8431152115+6
5J.den Bosch8332122314+9
6Rijnvogels8323111011-1
7AVV Swift73131017152
8Ter Leede7313101012-2
9Capelle8314101417-3
10sv DFS8242101317-4
11Smitshoek8314101116-5
12Zwaluwen823391113-2
13Achilles Veen830591216-4
14XerxesDZB813461019-9
15Jodan Boys811641222-10
16Nootdorp80353820-12

Hoofdklasse A (za) (periode 1 – speelronde 1 – 01/09/2018)

Achilles VeenNootdorp2 – 1
CapelleVolendam0 – 3
Jodan BoysTer Leede0 – 3
RijnvogelsFC s’Gravenzande2 – 0
SpijkenisseSC Feijenoord2 – 2
SwiftSmitshoek1 – 2
XerxesDZBsv DFS3 – 3
ZwaluwenJ.den Bosch3 – 3

Hoofdklasse A (za) (periode 1 – speelronde 2 – 08/09/2018)

FC s’GravenzandeSwift4 – 2
J.den BoschAchilles Veen4 – 1
NootdorpCapelle1 – 4
SC FeijenoordJodan Boys3 – 2
SmitshoekZwaluwen0 – 1
sv DFSRijnvogels1 – 1
Ter LeedeSpijkenisse0 – 3
VolendamXerxesDZB7 – 1

Hoofdklasse A (za) (periode 1 – speelronde 3 – 15/09/2018)

Achilles Veensv DFS4 – 1
FC s’GravenzandeJ.den Bosch2 – 2
Jodan BoysSmitshoek4 – 0
RijnvogelsSC Feijenoord2 – 4
SpijkenisseNootdorp4 – 1
SwiftTer Leedegest
XerxesDZBCapelle2 – 1
ZwaluwenVolendam3 – 1

Hoofdklasse A (za) (periode 1 – speelronde 4 – 22/09/2018)

CapelleFC s’Gravenzande0 – 1
J.den BoschJodan Boys8 – 2
NootdorpXerxesDZB1 – 1
SC FeijenoordSwift2 – 3
SmitshoekRijnvogels3 – 1
sv DFSSpijkenisse2 – 2
Ter LeedeZwaluwen3 – 1
VolendamAchilles Veen3 – 0

Hoofdklasse A (za) (periode 1 – speelronde 5 – 29/09/2018)

Achilles VeenSpijkenisse1 – 2
FC s’GravenzandeNootdorp5 – 1
J.den Boschsv DFS2 – 2
Jodan BoysVolendam1 – 2
RijnvogelsTer Leede1 – 1
SC FeijenoordSmitshoek1 – 1
SwiftCapelle6 – 2
ZwaluwenXerxesDZB0 – 0

Hoofdklasse A (za) (periode 1 – speelronde 6 – 06/10/2018)

CapelleAchilles Veen4 – 2
NootdorpZwaluwen1 – 1
SmitshoekFC s’Gravenzande2 – 4
SpijkenisseRijnvogels2 – 1
sv DFSJodan Boys2 – 1
Ter LeedeJ.den Bosch2 – 1
VolendamSC Feijenoord4 – 4
XerxesDZBSwift1 – 3

Hoofdklasse A (za) (periode 1 – speelronde 7 – 13/10/2018)

FC s’GravenzandeXerxesDZB3 – 2
J.den BoschSmitshoek3 – 1
Jodan BoysCapelle2 – 2
RijnvogelsAchilles Veen1 – 0
SC Feijenoordsv DFS3 – 0
SwiftNootdorp1 – 1
Ter LeedeVolendam0 – 4
ZwaluwenSpijkenisse1 – 3

Hoofdklasse A (za) (periode 1 – speelronde 8 – 20/10/2018)

Achilles VeenJodan Boys2 – 0
CapelleJ.den Bosch1 – 0
NootdorpSC Feijenoord1 – 2
SmitshoekTer Leede2 – 1
SpijkenisseFC s’Gravenzande2 – 5
sv DFSZwaluwen2 – 1
VolendamSwift3 – 1
XerxesDZBRijnvogels0 – 1

Hoofdklasse A (za) (periode 1 – speelronde 9 – 27/10/2018)

FC s’GravenzandeZwaluwen 
J.den BoschSpijkenisse 
RijnvogelsNootdorp 
SC FeijenoordAchilles Veen 
SmitshoekVolendam 
sv DFSCapelle 
SwiftJodan Boys 
Ter LeedeXerxesDZB 

Hoofdklasse A (za) (periode 1 – speelronde 10 – 03/11/2018)

Achilles VeenTer Leede 
CapelleSC Feijenoord 
Jodan BoysFC s’Gravenzande 
Nootdorpsv DFS 
SpijkenisseSwift 
VolendamJ.den Bosch 
XerxesDZBSmitshoek 
ZwaluwenRijnvogels 
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Achilles Veen00000000
2Capelle00000000
3FC s’Gravenzande00000000
4J.den Bosch00000000
5Jodan Boys00000000
6Nootdorp00000000
7Rijnvogels00000000
8SC Feijenoord00000000
9Smitshoek00000000
10Spijkenisse00000000
11sv DFS00000000
12AVV Swift00000000
13Ter Leede00000000
14Volendam00000000
15XerxesDZB00000000
16Zwaluwen00000000

Hoofdklasse A (za) (periode 2 – speelronde 11 – 17/11/2018)

FC s’Gravenzandesv DFS 
J.den BoschSC Feijenoord 
RijnvogelsJodan Boys 
SmitshoekSpijkenisse 
Ter LeedeCapelle 
VolendamNootdorp 
XerxesDZBAchilles Veen 
ZwaluwenSwift 

Hoofdklasse A (za) (periode 2 – speelronde 12 – 24/11/2018)

Achilles VeenFC s’Gravenzande 
CapelleSmitshoek 
Jodan BoysZwaluwen 
NootdorpJ.den Bosch 
SC FeijenoordTer Leede 
SpijkenisseXerxesDZB 
sv DFSVolendam 
SwiftRijnvogels 

Hoofdklasse A (za) (periode 2 – speelronde 13 – 01/12/2018)

FC s’GravenzandeSC Feijenoord 
RijnvogelsJ.den Bosch 
SmitshoekNootdorp 
SpijkenisseVolendam 
SwiftAchilles Veen 
Ter Leedesv DFS 
XerxesDZBJodan Boys 
ZwaluwenCapelle 

Hoofdklasse A (za) (periode 2 – speelronde 14 – 08/12/2018)

Achilles VeenZwaluwen 
CapelleRijnvogels 
J.den BoschSwift 
Jodan BoysSpijkenisse 
NootdorpTer Leede 
SC FeijenoordXerxesDZB 
sv DFSSmitshoek 
VolendamFC s’Gravenzande 

Hoofdklasse A (za) (periode 2 – speelronde 15 – 15/12/2018)

Achilles VeenSmitshoek 
FC s’GravenzandeTer Leede 
Jodan BoysNootdorp 
RijnvogelsVolendam 
SpijkenisseCapelle 
Swiftsv DFS 
XerxesDZBJ.den Bosch 
ZwaluwenSC Feijenoord 

Hoofdklasse A (za) (periode 2 – speelronde 16 – 19/01/2019)

CapelleXerxesDZB 
J.den BoschFC s’Gravenzande 
NootdorpSpijkenisse 
SC FeijenoordRijnvogels 
SmitshoekJodan Boys 
sv DFSAchilles Veen 
Ter LeedeSwift 
VolendamZwaluwen 

Hoofdklasse A (za) (periode 2 – speelronde 17 – 26/01/2019)

Achilles VeenCapelle 
FC s’GravenzandeSmitshoek 
J.den BoschTer Leede 
Jodan Boyssv DFS 
RijnvogelsSpijkenisse 
SC FeijenoordVolendam 
SwiftXerxesDZB 
ZwaluwenNootdorp 

Hoofdklasse A (za) (periode 2 – speelronde 18 – 02/02/2019)

CapelleSwift 
NootdorpFC s’Gravenzande 
SmitshoekSC Feijenoord 
SpijkenisseAchilles Veen 
sv DFSJ.den Bosch 
Ter LeedeRijnvogels 
VolendamJodan Boys 
XerxesDZBZwaluwen 

Hoofdklasse A (za) (periode 2 – speelronde 19 – 09/02/2019)

FC s’GravenzandeSpijkenisse 
J.den BoschCapelle 
Jodan BoysAchilles Veen 
RijnvogelsXerxesDZB 
SC FeijenoordNootdorp 
SwiftVolendam 
Ter LeedeSmitshoek 
Zwaluwensv DFS 

Hoofdklasse A (za) (periode 2 – speelronde 20 – 16/02/2019)

Achilles VeenRijnvogels 
CapelleJodan Boys 
NootdorpSwift 
SmitshoekJ.den Bosch 
SpijkenisseZwaluwen 
sv DFSSC Feijenoord 
VolendamTer Leede 
XerxesDZBFC s’Gravenzande 
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Achilles Veen00000000
2Capelle00000000
3FC s’Gravenzande00000000
4J.den Bosch00000000
5Jodan Boys00000000
6Nootdorp00000000
7Rijnvogels00000000
8SC Feijenoord00000000
9Smitshoek00000000
10Spijkenisse00000000
11sv DFS00000000
12AVV Swift00000000
13Ter Leede00000000
14Volendam00000000
15XerxesDZB00000000
16Zwaluwen00000000

Hoofdklasse A (za) (periode 3 – speelronde 21 – 09/03/2019)

FC s’GravenzandeJodan Boys 
J.den BoschVolendam 
RijnvogelsZwaluwen 
SC FeijenoordCapelle 
SmitshoekXerxesDZB 
sv DFSNootdorp 
SwiftSpijkenisse 
Ter LeedeAchilles Veen 

Hoofdklasse A (za) (periode 3 – speelronde 22 – 16/03/2019)

Achilles VeenSC Feijenoord 
Capellesv DFS 
Jodan BoysSwift 
NootdorpRijnvogels 
SpijkenisseJ.den Bosch 
VolendamSmitshoek 
XerxesDZBTer Leede 
ZwaluwenFC s’Gravenzande 

Hoofdklasse A (za) (periode 3 – speelronde 23 – 23/03/2019)

FC s’GravenzandeAchilles Veen 
J.den BoschNootdorp 
RijnvogelsSwift 
SmitshoekCapelle 
Ter LeedeSC Feijenoord 
Volendamsv DFS 
XerxesDZBSpijkenisse 
ZwaluwenJodan Boys 

Hoofdklasse A (za) (periode 3 – speelronde 24 – 06/04/2019)

Achilles VeenXerxesDZB 
CapelleTer Leede 
Jodan BoysRijnvogels 
NootdorpVolendam 
SC FeijenoordJ.den Bosch 
SpijkenisseSmitshoek 
sv DFSFC s’Gravenzande 
SwiftZwaluwen 

Hoofdklasse A (za) (periode 3 – speelronde 25 – 13/04/2019)

FC s’GravenzandeVolendam 
RijnvogelsCapelle 
Smitshoeksv DFS 
SpijkenisseJodan Boys 
SwiftJ.den Bosch 
Ter LeedeNootdorp 
XerxesDZBSC Feijenoord 
ZwaluwenAchilles Veen 

Hoofdklasse A (za) (periode 3 – speelronde 26 – 20/04/2019)

Achilles VeenSwift 
CapelleZwaluwen 
J.den BoschRijnvogels 
Jodan BoysXerxesDZB 
NootdorpSmitshoek 
SC FeijenoordFC s’Gravenzande 
sv DFSTer Leede 
VolendamSpijkenisse 

Hoofdklasse A (za) (periode 3 – speelronde 27 – 04/05/2019)

Achilles VeenJ.den Bosch 
CapelleNootdorp 
Jodan BoysSC Feijenoord 
Rijnvogelssv DFS 
SpijkenisseTer Leede 
SwiftFC s’Gravenzande 
XerxesDZBVolendam 
ZwaluwenSmitshoek 

Hoofdklasse A (za) (periode 3 – speelronde 28 – 11/05/2019)

FC s’GravenzandeRijnvogels 
J.den BoschZwaluwen 
NootdorpAchilles Veen 
SC FeijenoordSpijkenisse 
SmitshoekSwift 
sv DFSXerxesDZB 
Ter LeedeJodan Boys 
VolendamCapelle 

Hoofdklasse A (za) (periode 3 – speelronde 29 – 18/05/2019)

Achilles VeenVolendam 
FC s’GravenzandeCapelle 
Jodan BoysJ.den Bosch 
RijnvogelsSmitshoek 
Spijkenissesv DFS 
SwiftSC Feijenoord 
XerxesDZBNootdorp 
ZwaluwenTer Leede 

Hoofdklasse A (za) (periode 3 – speelronde 30 – 25/05/2019)

CapelleSpijkenisse 
J.den BoschXerxesDZB 
NootdorpJodan Boys 
SC FeijenoordZwaluwen 
SmitshoekAchilles Veen 
sv DFSSwift 
Ter LeedeFC s’Gravenzande 
VolendamRijnvogels 

Regio Toernooi onder 23 jaar