Poule-indeling en wedstrijdschema EM Cup 2018-2019

Poule-indeling en speelschema

Poule 1
LRC Leerdam
Unitas zaterdag
HRC’14

Dinsdag 2 oktober: LRC Leerdam – Unitas: 5-0
Dinsdag 30 oktober: HRC’14 – LRC Leerdam
Dinsdag 20 november: Unitas – HRC’14

Poule 2
GRC’14
Sleeuwijk
Be Ready

Dinsdag 2 oktober: Be Ready – GRC 14: 1-7
Dinsdag 30 oktober: GRC 14 – Sleeuwijk
Dinsdag 20 november: Sleeuwijk – Be Ready

Poule 3 (GEWIJZIGD)
WNC
HSSC’61

Dinsdag 30 oktober: HSSC’61 – WNC

Poule 4
Almkerk
SVW
Zuilichem

Dinsdag 9 oktober: Zuilichem – Almkerk 1 – 5
Dinsdag 30 oktober: Almkerk – SVW
Dinsdag 20 november: SVW – Zuilichem

Poule 5 (GEWIJZIGD)
SteDoCo
ASV Arkel

Dinsdag 6 november: ASV Arkel – SteDoCo

Poule 6
Unitas zondag
Alblasserdam
Peursum

Dinsdag 2 oktober (20:15 uur): Alblasserdam – Unitas: 0-3
Dinsdag 30 oktober: Unitas – Peursum
Dinsdag 20 november: Alblasserdam – Peursum

Poule 7
Achilles Veen
GVV’63
DSC

Dinsdag 2 oktober: DSC – Achilles Veen: 0-7
Dinsdag 30 oktober: Achilles Veen – GVV’63
Dinsdag 20 november: GVV’63 – DSC

Poule 8
Nivo Sparta
SC Everstein
Jan van Arckel
Kerkwijk

Dinsdag 2 oktober: Kerkwijk-Jan van Arckel (2-5) en SC Everstein-Nivo Sparta (3-0)
Dinsdag 30 oktober: Nivo Sparta-Kerkwijk en SC Everstein-Jan van Arckel
Dinsdag 20 november: Jan van Arckel-Nivo Sparta en Kerkwijk-SC Everstein

Poule 9
Nieuw-Lekkerland
Ameide
Groot-Ammers

Dinsdag 2 oktober (20:15 uur): Groot-Ammers – Nieuw-Lekkerland: 0-5
Dinsdag 30 oktober: Nieuw-Lekkerland – Ameide
Dinsdag 20 november: Ameide – Groot-Ammers

Poule 10
GJS
De Alblas
Leerdam Sport

Dinsdag 2 oktober: Leerdam Sport – GJS: 3-1
Dinsdag 30 oktober: GJS – De Alblas
Dinsdag 20 november: De Alblas – Leerdam Sport

Poule 11
Kozakken Boys 2
Asperen
Hedel

Dinsdag 9 oktober: Asperen РKozakken Boys 2  4 Р4
Dinsdag 30 oktober: Hedel – Kozakken Boys 2
Dinsdag 20 november: Hedel – Asperen

Poule 12
Brederodes
Haaften
MVV’58

Dinsdag 2 oktober: Brederodes – MVV’5: 2-0
Dinsdag 30 oktober: Haaften – Brederodes
Dinsdag 20 november: MVV’58 – Haaften

Poule 13 (GEWIJZIGD)
Papendrecht
Streefkerk

Dinsdag 30 oktober: Streefkerk – Papendrecht

Poule 14
Heukelum
VVAC
Beesd

Dinsdag 9 oktober: Beesd РHeukelum  3 Р3
Dinsdag 30 oktober: Heukelum – VVAC
Dinsdag 20 november: VVAC – Beesd

Poule 15
De Zwerver
Schoonhoven
Herovina

Dinsdag 2 oktober: Schoonhoven – De Zwerver: 1-5
Dinsdag 30 oktober: De Zwerver – Herovina
Dinsdag 20 november: Herovina – Schoonhoven

Verdere speeldata
De poulewinnaars en alle nummers 2 gaan door naar de laatste 32, aangevuld met twee nummers 3.

De verliezers van de 1/16-finales (laatste 32) gaan naar het B-schema. Net als bij de vorige toernooi-editie is er in de EM Cup dus een A- en een B-finale.

Laatste 32: dinsdagavond 12 maart
Laatste 16: dinsdagavond 2 april
Kwartfinales: dinsdagavond 23 april
Halve finales: dinsdagavond 7 en 14 mei
Finale: Maandag 10 juni (Tweede Pinksterdag) of zaterdag 22 juni

Regio Toernooi onder 23 jaar