2e divisie (periode 2 – speelronde 12 – 16/11/2019)

AFCJ.Sparta 
ASWHQuick Boys 
KatwijkDe Treffers 
KHFCRijnsburgse Boys 
Kozakken BoysIJsselmeervogels 
NoordwijkHHC Hardenberg 
ScheveningenJ.Volendam 
SpakenburgExcelsior M. 
TECGVVV 

3e divisie (za) (periode 2 – speelronde 12 – 16/11/2019)

AjaxVVOG 
DOVOExcelsior ’31 
DVS ’33 ErmeloBarendrecht 
FC LisseStedoco 
HoekSparta Nijkerk 
J.Almere CityHarkemase Boys 
ONS SneekODIN ’59 
VVSBGoes 
VrijTer Leede 

3e divisie (zo) (periode 2 – speelronde 12 – 17/11/2019)

Blauw Geel ’38Vrij 
DEMEVV 
DongenADO ’20 
Groene SterJ.ADO Den Haag 
HooglandGemert 
HSC ’21FC Lienden 
OFCUNA 
QuickOSS 1920 
WestlandiaHercules 

2D (periode 1 – speelronde 1 – 16/11/2019)

Delta SportCharlois 

2D (periode 1 – speelronde 4 – 16/11/2019)

De ZwerverSpirit 

2F (periode 1 – speelronde 3 – 16/11/2019)

TrichtGJS 

3D (periode 1 – speelronde 5 – 16/11/2019)

GVV ’63NOAD ’32 
HaaftenONI 

2e divisie (periode 2 – speelronde 13 – 23/11/2019)

De TreffersTEC 
Excelsior M.Scheveningen 
GVVVSpakenburg 
IJsselmeervogelsKHFC 
J.SpartaNoordwijk 
J.VolendamHHC Hardenberg 
Kozakken BoysASWH 
Quick BoysAFC 
Rijnsburgse BoysKatwijk 

3e divisie (za) (periode 2 – speelronde 13 – 23/11/2019)

BarendrechtVVSB 
Excelsior ’31ONS Sneek 
Harkemase BoysGoes 
HoekVrij 
ODIN ’59FC Lisse 
Sparta NijkerkDOVO 
StedocoAjax 
Ter LeedeDVS ’33 Ermelo 
VVOGJ.Almere City 

3e divisie (zo) (periode 2 – speelronde 13 – 24/11/2019)

ADO ’20Westlandia 
FC LiendenBlauw Geel ’38 
GemertEVV 
Groene SterHSC ’21 
HerculesOFC 
J.ADO Den HaagDongen 
OSS 1920Hoogland 
UNAQuick 
VrijDEM 

Hoofdklasse A (za) (periode 2 – speelronde 11 – 23/11/2019)

AZSVCapelle 
DUNO DFC Rijnvogels 
FC ’s GravenzandeSpijkenisse 
Jodan BoysDHSC 
RijsoordARC 
SC FeijenoordAchilles Veen 
Sportlust ’46Smitshoek 
ZwaluwenAchilles ’29 

Hoofdklasse B (zo) (periode 2 – speelronde 11 – 24/11/2019)

AWCOJC Rosmalen 
BaronieNuenen 
EHCMoerse Boys 
HalsterenJuliana ’31 
IFCUDI ’19 
RKZVCRKSV Minor 
SilvoldeLonga ’30 
sv MeersenUnitas 

1C (periode 2 – speelronde 9 – 23/11/2019)

KloetingeAlmkerk 
LRCPapendrecht 
MontfoortGRC ’14 
Nieuw LekkerlandTerneunzense Boys 
Oranje WitSliedrecht 
SVLNivo Sparta 
WNCHeerjansdam 

2D (periode 2 – speelronde 9 – 23/11/2019)

DCVVitesse Delft 
Delta SportStrijen 
FC BinnenmaasCharlois 
NSVVDe Zwerver 
RozenburgCWO 
SpiritSparta 
SVSAlexandria ’66 

2F (periode 2 – speelronde 9 – 23/11/2019)

AltenaWilhelmina ’26 
ArkelGJS 
DrechtstreekTricht 
HeukelumSleeuwijk 
PelikaanVVGZ 
Roda BoysEBOH 
WieldrechtWoudrichem 

3C (periode 2 – speelronde 9 – 23/11/2019)

AlblasserdamSV Meerkerk 
FC PerkouwGroot Ammers 
HardinxveldSV Lopik 
SchelluinenStreefkerk 
SchoonhovenDe Alblas 
SVWAmeide 
VVACLekkerkerk 

3D (periode 2 – speelronde 9 – 23/11/2019)

BLCGDC 
GVV ’63SV Capelle 
HaaftenTSVV Merlijn 
MVV ’58ONI 
NOAD ’32Vuren 
Sparta ’30BZC ’14 
ZwaluweNEO ’25 

3D (W1) (periode 2 – speelronde 9 – 23/11/2019)

BrederodesFZO 
DVSUSC Everstein 
Focus ’07Kockengen 
HSSC ’61USV Hercules 
JonathanDesto 
OSM ’75Voorwaarts U 
VriendenschaarSV Houten 

4D (periode 2 – speelronde 9 – 23/11/2019)

AsperenASH 
BeesdVrij 
HerovinaKerkwijk 
LekvogelsPeursum 
RhelicoLeerdam Sport ’55 
UnitasSVS ’65 
WellSV Noordeloos