2e div. (periode 1 – speelronde 6 – 10/10/2020)

ASWHQuick Boys2 – 0
GVVVNoordwijk2 – 1
HHCSparta 23 – 1
IJsselmeervogelsExcelsior M.afgl.
FC Volendam 2De Treffers1 – 1
KatwijkScheveningenafgl.
KHFCSpakenburg1 – 2
Rijnsburgse BoysKozakken Boys3 – 1

2e div. (periode 1 – speelronde 6 – 11/10/2020)

TECAFCafgl.

3e div (za) (periode 1 – speelronde 6 – 10/10/2020)

ACVDOVOafgl.
AjaxVVSB2 – 3
DVS ’33 ErmeloVVOGafgl.
Excelsior ’31ODIN ’590 – 2
GoesStedoco0 – 2
Harkemase BoysSparta Nijkerkafgl.
Sportlust ’46Hoek0 – 2
StaphorstFC Lisse1 – 3
Ter LeedeBarendrecht4 – 1

3e div (zo) (periode 1 – speelronde 6 – 11/10/2020)

Blauw Geel ’38Dongen4 – 0
DEMOFCafgl.
GemertUnitas3 – 2
Groene SterEVVafgl.
HollandiaHerculesafgl.
HooglandQuickafgl.
HSC ’21ADO ’201 – 1
JOSWestlandia2 – 1
OSS 1920UNA3 – 3

HK A (periode 1 – speelronde 6 – 10/10/2020)

CapelleARC0 – 1
De Jodan BoysAchilles ’291 – 0
DHSCSC Feijenoordafgl.
DUNOScherpenzeel0 – 1
FC ’s GravenzandeFC Rijnvogels2 – 3
PoortugaalRijsoordafgl.
SmitshoekSpijkenisse1 – 1
ZwaluwenAchilles Veen2 – 3

HK B (periode 1 – speelronde 6 – 11/10/2020)

BaronieJuliana ’31afgl.
HalsterenAWC1 – 2
Moerse BoysEHC/Heuts2 – 2
OJC RosmalenUDI ’19/SCU3 – 1
OrionIFCafgl.
RKSV MinorTOGB1 – 2
SV MeerssenVOC2 – 0

1C (periode 1 – speelronde 4 – 10/10/2020)

FC BreukelenSliedrecht2 – 3
GRC ’14LRC Leerdamafgl.
Montfoort SV ’19Huizen0 – 3
Roda ’46FC De Biltafgl.
SVLAlmkerk2 – 0
WNCNivo Sparta3 – 0
ZuidvogelsWoudenberg5 – 1

2F (periode 1 – speelronde 4 – 10/10/2020)

AltenaDe Zwerver1 – 2
GJSSVWafgl.
HeukelumSleeuwijk0 – 0
Roda BoysTrichtafgl.
WieldrechtDrechtstreek5 – 2
Wilhelmina ’26EBOH4 – 2
WoudrichemArkelafgl.

3C (periode 1 – speelronde 4 – 10/10/2020)

AlblasserdamAmeide1 – 1
DilletantStreefkerkafgl.
FC PerkouwGroot Ammers1 – 1
HardinxveldSchoonhoven1 – 5
SchelluinenLekkerkerk2 – 1
VurenSV Meerkerk0 – 0
VVACDe Alblas3 – 4

3D (periode 1 – speelronde 4 – 10/10/2020)

BLCONI2 – 4
HaaftenSC Everstein3 – 2
HSSC ’61BZC ’142 – 1
MVV ’58NEO ’25afgl.
Sparta ’30GVV ’631 – 5
SV CapelleNOAD ’32afgl.
TSVV MerlijnGDC1 – 5

4D (periode 1 – speelronde 4 – 10/10/2020)

OSC ’45Lekvogelsafgl.
AsperenWell2 – 1
BeesdKerkwijk1 – 2
HerovinaUnitasafgl.
Leerdam Sport ’55ASH3 – 4
RhelicoPeursum0 – 5
SV NoordeloosSVS ’651 – 2

2e div. (periode 1 – speelronde 7 – 17/10/2020)

ASWHKatwijk 
De TreffersIJsselmeervogels 
Sparta 2Rijnsburgse Boys 
Kozakken BoysGVVV 
NoordwijkTEC 
Quick BoysExcelsior M. 
ScheveningenFC Volendam 2 
SpakenburgHHC 

2e div. (periode 1 – speelronde 7 – 18/10/2020)

AFCKHFC 

3e div (za) (periode 1 – speelronde 7 – 17/10/2020)

BarendrechtSportlust ’46 
DOVOTer Leede 
FC LisseDVS ’33 Ermelo 
Harkemase BoysAjax 
HoekStaphorst 
ODIN ’59Goes 
Sparta NijkerkStedoco 
VVOGACV 
VVSBExcelsior ’31 

3e div (zo) (periode 1 – speelronde 7 – 18/10/2020)

ADO ’20Hoogland 
DongenOSS 1920 
EVVJOS 
HerculesQuick 
HollandiaDEM 
OFCHSC ’21 
UNAGemert 
UnitasGroene Ster 
WestlandiaBlauw Geel ’38 

HK A (periode 1 – speelronde 7 – 17/10/2020)

Achilles ’29Smitshoek 
ARCDUNO 
De Jodan BoysPoortugaal 
FC ’s GravenzandeCapelle 
FC RijnvogelsScherpenzeel 
RijsoordDHSC 
SC FeijenoordAchilles Veen 
SpijkenisseZwaluwen 

HK B (periode 1 – speelronde 7 – 18/10/2020)

AWCSV Meerssen 
EHC/HeutsOrion 
RKSV MinorHalsteren 
RKSV NuenenJuliana ’31 
TOGBMoerse Boys 
UDI ’19/SCUBaronie 
VOCIFC 

1C (periode 1 – speelronde 5 – 17/10/2020)

AlmkerkWoudenberg 
FC De BiltNivo Sparta 
FC BreukelenGRC ’14 
HuizenZuidvogels 
LRC LeerdamRoda ’46 
SliedrechtWNC 
SVLMontfoort SV ’19 

2F (periode 1 – speelronde 5 – 17/10/2020)

ArkelWieldrecht 
De ZwerverRoda Boys 
DrechtstreekSleeuwijk 
EBOHHeukelum 
GJSAltena 
SVWTricht 
Wilhelmina ’26Woudrichem 

3C (periode 1 – speelronde 5 – 17/10/2020)

AlblasserdamDilletant 
AmeideSV Meerkerk 
Groot AmmersHardinxveld 
LekkerkerkVVAC 
SchelluinenFC Perkouw 
SchoonhovenDe Alblas 
StreefkerkVuren 

3D (periode 1 – speelronde 5 – 17/10/2020)

BZC ’14SV Capelle 
GDCSparta ’30 
GVV ’63ONI 
HaaftenHSSC ’61 
MVV ’58TSVV Merlijn 
NEO ’25BLC 
SC EversteinNOAD ’32 

4D (periode 1 – speelronde 5 – 17/10/2020)

AsperenRhelico 
HerovinaBeesd 
KerkwijkOSC ’45 
PeursumSV Noordeloos 
SVS ’65ASH 
UnitasLekvogels 
WellLeerdam Sport ’55 

2e div. (periode 1 – speelronde 8 – 24/10/2020)

Excelsior M.Noordwijk 
GVVVDe Treffers 
HHCScheveningen 
IJsselmeervogelsSpakenburg 
FC Volendam 2Kozakken Boys 
KatwijkQuick Boys 
KHFCASWH 
Rijnsburgse BoysAFC 

2e div. (periode 1 – speelronde 8 – 25/10/2020)

TECSparta 2 

3e div (za) (periode 1 – speelronde 8 – 24/10/2020)

ACVODIN ’59 
AjaxSparta Nijkerk 
DVS ’33 ErmeloBarendrecht 
Excelsior ’31VVOG 
GoesHoek 
Sportlust ’46Harkemase Boys 
StaphorstVVSB 
Ter LeedeFC Lisse 

3e div (zo) (periode 1 – speelronde 8 – 25/10/2020)

Blauw Geel ’38OFC 
DEMHercules 
GemertADO ’20 
Groene SterDongen 
HooglandWestlandia 
HSC ’21UNA 
JOSHollandia 
OSS 1920EVV 
QuickUnitas 

HK A (periode 1 – speelronde 8 – 24/10/2020)

Achilles VeenFC Rijnvogels 
CapelleSpijkenisse 
DHSCFC ’s Gravenzande 
DUNODe Jodan Boys 
PoortugaalAchilles ’29 
ScherpenzeelSC Feijenoord 
SmitshoekRijsoord 
ZwaluwenARC 

HK B (periode 1 – speelronde 8 – 25/10/2020)

BaronieRKSV Minor 
HalsterenTOGB 
IFCRKSV Nuenen 
Juliana ’31VOC 
Moerse BoysAWC 
OJC RosmalenEHC/Heuts 
OrionUDI ’19/SCU 

1C (periode 1 – speelronde 6 – 24/10/2020)

GRC ’14SVL 
Montfoort SV ’19FC De Bilt 
Nivo SpartaAlmkerk 
Roda ’46Sliedrecht 
WNCLRC Leerdam 
WoudenbergHuizen 
ZuidvogelsFC Breukelen 

2F (periode 1 – speelronde 6 – 24/10/2020)

AltenaDrechtstreek 
HeukelumArkel 
Roda BoysWilhelmina ’26 
SleeuwijkSVW 
TrichtDe Zwerver 
WieldrechtEBOH 
WoudrichemGJS 

3C (periode 1 – speelronde 6 – 24/10/2020)

De AlblasAmeide 
DilletantSchoonhoven 
FC PerkouwAlblasserdam 
HardinxveldLekkerkerk 
SV MeerkerkStreefkerk 
VurenSchelluinen 
VVACGroot Ammers 

3D (periode 1 – speelronde 6 – 24/10/2020)

BLCGDC 
HSSC ’61GVV ’63 
NOAD ’32BZC ’14 
ONISC Everstein 
Sparta ’30NEO ’25 
SV CapelleMVV ’58 
TSVV MerlijnHaaften 

4D (periode 1 – speelronde 6 – 24/10/2020)

OSC ’45Asperen 
ASHUnitas 
BeesdSVS ’65 
Leerdam Sport ’55Peursum 
LekvogelsKerkwijk 
RhelicoHerovina 
SV NoordeloosWell