3 september 2019
MEC ’075 – 2Lekvogels20.00 uur
    
FC de Bilt8 – 1Arkel14.00 uur
LRC2 – 2Heukelum14.30 uur
Donk1 – 2Nieuw Lekkerland15.00 uur
Nieuwenhoorn4 – 0Pelikaan14.30 uur
RVVH7 – 1De Zwerver14.30 uur
Drechtstreek1 – 6Papendrecht14.30 uur
Wieldrecht2 – 6Heinenoord14.30 uur
Yerseke3 – 2Oranje Wit14.30 uur
EBOH6 – 1Beek Vooruit17.00 uur
TSC3 – 7Sliedrecht17.00 uur
Geinoord3 – 1Sleeuwijk14.30 uur
Altena4 – 0SSV ’6514.30 uur
Made’s Boys1 – 2Almkerk17.00 uur
Woudrichem1 – 1Rijen17.00 uur
Helvoirt2 – 1GRC ’1417.00 uur
WSC2 – 2Nivo Sparta14.30 uur
Emplina1 – 2Roda Boys17.00 uur
WNC0 – 1Tricht14.30 uur
CDW2 – 0Theole15.00 uur
HVCH3 – 1Wilhelmina ’2618.00 uur
SV TOP4 – 1GJS17.00 uur
Hardinxveld4 – 2Sparta ’3015.00 uur
Asperen4 – 2RCD15.00 uur
FC Dordrecht (AM)2 – 3Alblasserdam17.00 uur
HSSC ’613 – 1Ameide14.30 uur
Peursum4 – 2BZC ’1414.30 uur
Be Ready2 – 6Unitas17.00 uur
RFC2 – 4SVW17.00 uur
Lekvogels2 – 6Vuren14.30 uur
Groot Ammers2 – 1MEC ’0717.00 uur
Schelluinen2 – 1SVS ’6514.30 uur
Oranje Wit 21 – 3Streefkerk15.00 uur
Dussense Boys2 – 3DFC17.00 uur
Sliedrecht 21 – 0VVAC14.30 uur
IFC2 – 0ASH15.00 uur
Groote Lindt2 – 5ASWH 214.30 uur
De Alblas3 – 0GSC/ODS15.00 uur
SV Meerkerk2 – 1Rhelico14.30 uur
Wadenoijen1 – 1GVV14.30 uur
Cabauw0 – 6Oudewater14.30 uur
Schoonhoven4 – 1Linschoten15.00 uur
Dilletant3 – 1CKC14.30 uur
Ammerstol2 – 6Lekkerkerk14.30 uur
Rohda ’765 – 1FC Perkouw14.30 uur
Stolwijk0 – 3Be Fair15.30 uur
Vianen0 – 0Brederodes14.30 uur
Lopik4 – 1Candia ’6614.30 uur
SC Everstein5 – 1Buren17.00 uur
DSS ’143 – 2Beesd17.00 uur
GVV ’632 – 3Herovina14.30 uur
Ophemert1 – 6RKTVC14.30 uur
Noordeloos3 – 1Haaften14.30 uur
SCZ0 – 3Teisterbanders14.30 uur
Leerdam Sport ’553 – 3MVV ’5814.30 uur
10 september 2019
Groote LindtDe Alblas3 – 2
 
12 september 2019
Wadenoijen SV Meerkerk0 – 3
 
14 september 2019
ArkelJSV Nieuwegein2 – 2
IJFCHeukelum2 – 0
VVIJLRC0 – 0
Nieuw LekkerlandSpirit2 – 1
DCVPelikaan4 – 2
RVVHDrechtstreek6 – 1
De ZwerverPapendrecht0 – 1
StrijenWieldrecht3 – 2
YersekeEBOH3 – 1
Oranje WitBeek Vooruit3 – 2
SliedrechtSleeuwijk8 – 1
TSCGeinoord8 – 0
SVV ’65Almkerk1 – 3
AltenaMade’s Boys2 – 2
WoudrichemHelvoirt3 – 3
RijenGRC ’140 – 0
Roda BoysNivo Sparta4 – 1
EmplinaWSC5 – 1
WNCCDW2 – 2
TrichtTheole1 – 0
Wilhelmina ’26DESK2 – 3
Berghem SportGJS4 – 3
AsperenHardinxveld3 – 1
Sparta ’30RCD5 – 0
AlblasserdamZBC ’973 – 2
HSSC ’61Peursum8 – 3
AmeideBZC ’145 – 2
SVWUnitas1 – 0
Groot AmmersLekvogels6 – 5
MEC ’07Vuren2 – 4
SVS ’65Kozakken Boys 23 – 4
DFCStreefkerk2 – 3
Dussense BoysOranje Wit 23 – 3
IFCSliedrecht 20 – 1
ASHVVAC0 – 3
ASWH 2GSC/ODS2 – 0
GVVRhelico0 – 0
SchoonhovenCabauw0 – 2
LinschotenOudewater3 – 5
DilletantAmmerstol12 – 3
CKCLekkerkerk3 – 1
Rohda ’76Stolwijk1 – 1
PerkouwBe Fair0 – 2
Candia ’66Brederodes2 – 1
LopikVianen6 – 0
SC EversteinDSS ’147 – 0
BurenBeesd1 – 1
RKTVCHerovina2 – 0
OphemertGVV ’631 – 6
TeisterbanderHaaften2 – 5
SCZNoordeloos17 SEPT.
SCRLeerdam Sport ’553 – 0
HRC ’14MVV ’582 – 2

Zaterdag 16 november

 
  • Alblasserdam – Sliedrecht 2
  • Roda Boys – Achilles Veen
  • HSSC’61 – Tricht
  • Heerjansdam – Rijsoord
  • SV Meerkerk – SC Everstein
  • MVV’58 – Woudrichem
  • Schelluinen – Papendrecht
  • Sparta’30 – Almkerk
  • NEO’25 – Altena
  • SV Noordeloos – Vuren
  • Kogelvangers – ASWH 2
  • Sliedrecht – EBOH
  • Streefkerk – Nieuw-Lekkerland
  • Klundert – Dubbeldam
  • SV BLC – SVW

Zondag 17 november

  • Unitas – BVV
  • Oosterhout – IFC