TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1ADO ’2000000000
2Blauw Geel ’3800000000
3DEM00000000
4Dongen00000000
5EVV00000000
6FC Lienden00000000
7Gemert00000000
8Groene Ster00000000
9Hercules00000000
10Hoogland00000000
11HSC ’2100000000
12J.ADO Den Haag00000000
13OFC00000000
14OSS 192000000000
15Quick00000000
16UNA00000000
17Westlandia00000000
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1ADO ’2000000000
2Blauw Geel ’3800000000
3DEM00000000
4Dongen00000000
5EVV00000000
6FC Lienden00000000
7Gemert00000000
8Groene Ster00000000
9Hercules00000000
10Hoogland00000000
11HSC ’2100000000
12J.ADO Den Haag00000000
13OFC00000000
14OSS 192000000000
15Quick00000000
16UNA00000000
17Westlandia00000000

3e divisie (zo) (periode 1 – speelronde 1 – 25/08/2019)

ADO ’20Hercules 
Blauw Geel ’38UNA 
DongenEVV 
FC LiendenDEM 
GemertOSS 1920 
Groene SterOFC 
HooglandWestlandia 
HSC ’21Quick 
J.ADO Den HaagVrij 


3e divisie (zo) (periode 1 – speelronde 2 – 01/09/2019)

DEMDongen 
EVVHoogland 
HerculesGroene Ster 
OFCGemert 
OSS 1920J.ADO Den Haag 
QuickBlauw Geel ’38 
UNAADO ’20 
WestlandiaHSC ’21 
VrijFC Lienden 


3e divisie (zo) (periode 1 – speelronde 3 – 08/09/2019)

ADO ’20DEM 
Blauw Geel ’38EVV 
DongenOSS 1920 
FC LiendenGemert 
Groene SterQuick 
HerculesVrij 
HSC ’21Hoogland 
J.ADO Den HaagOFC 
WestlandiaUNA 


3e divisie (zo) (periode 1 – speelronde 4 – 15/09/2019)

DEMHSC ’21 
EVVQuick 
FC LiendenGroene Ster 
GemertBlauw Geel ’38 
HooglandDongen 
J.ADO Den HaagADO ’20 
OSS 1920Westlandia 
UNAHercules 
VrijOFC 


3e divisie (zo) (periode 1 – speelronde 5 – 22/09/2019)

ADO ’20Gemert 
Blauw Geel ’38Dongen 
Groene SterEVV 
HerculesHoogland 
HSC ’21J.ADO Den Haag 
OFCDEM 
QuickVrij 
UNAOSS 1920 
WestlandiaFC Lienden 


3e divisie (zo) (periode 1 – speelronde 6 – 29/09/2019)

DEMGroene Ster 
DongenHSC ’21 
EVVWestlandia 
FC LiendenHercules 
GemertQuick 
HooglandADO ’20 
J.ADO Den HaagBlauw Geel ’38 
OSS 1920OFC 
VrijUNA 


3e divisie (zo) (periode 1 – speelronde 7 – 06/10/2019)

ADO ’20FC Lienden 
Groene SterDongen 
HerculesEVV 
HSC ’21Gemert 
OFCHoogland 
OSS 1920Vrij 
QuickDEM 
UNAJ.ADO Den Haag 
WestlandiaBlauw Geel ’38 


3e divisie (zo) (periode 1 – speelronde 8 – 13/10/2019)

Blauw Geel ’38HSC ’21 
DEMOSS 1920 
DongenFC Lienden 
EVVADO ’20 
GemertHercules 
HooglandUNA 
J.ADO Den HaagQuick 
OFCWestlandia 
VrijGroene Ster 


3e divisie (zo) (periode 1 – speelronde 9 – 27/10/2019)

ADO ’20Blauw Geel ’38 
FC LiendenHoogland 
GemertDongen 
Groene SterWestlandia 
HerculesJ.ADO Den Haag 
OSS 1920HSC ’21 
QuickOFC 
UNADEM 
VrijEVV 


3e divisie (zo) (periode 1 – speelronde 10 – 03/11/2019)

ADO ’20Groene Ster 
Blauw Geel ’38OSS 1920 
DongenVrij 
EVVUNA 
HooglandQuick 
HSC ’21Hercules 
J.ADO Den HaagGemert 
OFCFC Lienden 
WestlandiaDEM 


3e divisie (zo) (periode 1 – speelronde 11 – 10/11/2019)

DEMBlauw Geel ’38 
EVVOFC 
FC LiendenJ.ADO Den Haag 
GemertGroene Ster 
HerculesDongen 
OSS 1920ADO ’20 
QuickWestlandia 
UNAHSC ’21 
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1ADO ’2000000000
2Blauw Geel ’3800000000
3DEM00000000
4Dongen00000000
5EVV00000000
6FC Lienden00000000
7Gemert00000000
8Groene Ster00000000
9Hercules00000000
10Hoogland00000000
11HSC ’2100000000
12J.ADO Den Haag00000000
13OFC00000000
14OSS 192000000000
15Quick00000000
16UNA00000000
17Westlandia00000000

3e divisie (zo) (periode 2 – speelronde 12 – 17/11/2019)

Blauw Geel ’38Vrij 
DEMEVV 
DongenADO ’20 
Groene SterJ.ADO Den Haag 
HooglandGemert 
HSC ’21FC Lienden 
OFCUNA 
QuickOSS 1920 
WestlandiaHercules 


3e divisie (zo) (periode 2 – speelronde 13 – 24/11/2019)

ADO ’20Westlandia 
FC LiendenBlauw Geel ’38 
GemertEVV 
Groene SterHSC ’21 
HerculesOFC 
J.ADO Den HaagDongen 
OSS 1920Hoogland 
UNAQuick 
VrijDEM 


3e divisie (zo) (periode 2 – speelronde 14 – 01/12/2019)

Blauw Geel ’38Groene Ster 
DEMHercules 
EVVOSS 1920 
HooglandJ.ADO Den Haag 
HSC ’21ADO ’20 
OFCDongen 
QuickFC Lienden 
UNAGemert 
WestlandiaVrij 


3e divisie (zo) (periode 2 – speelronde 15 – 08/12/2019)

ADO ’20OFC 
Blauw Geel ’38Hoogland 
DongenWestlandia 
FC LiendenOSS 1920 
GemertVrij 
Groene SterUNA 
HerculesQuick 
HSC ’21EVV 
J.ADO Den HaagDEM 


3e divisie (zo) (periode 2 – speelronde 16 – 15/12/2019)

DEMGemert 
EVVFC Lienden 
HooglandGroene Ster 
OFCBlauw Geel ’38 
OSS 1920Hercules 
QuickADO ’20 
UNADongen 
WestlandiaJ.ADO Den Haag 
VrijHSC ’21 


3e divisie (zo) (periode 2 – speelronde 17 – 12/01/2020)

ADO ’20Vrij 
Blauw Geel ’38Hercules 
DongenQuick 
FC LiendenUNA 
GemertWestlandia 
Groene SterOSS 1920 
HooglandDEM 
HSC ’21OFC 
J.ADO Den HaagEVV 


3e divisie (zo) (periode 2 – speelronde 18 – 19/01/2020)

DEMADO ’20 
EVVDongen 
HerculesFC Lienden 
OFCGroene Ster 
OSS 1920Gemert 
QuickHSC ’21 
UNABlauw Geel ’38 
WestlandiaHoogland 
VrijJ.ADO Den Haag 


3e divisie (zo) (periode 2 – speelronde 19 – 26/01/2020)

ADO ’20OSS 1920 
Blauw Geel ’38Quick 
DongenHercules 
FC LiendenVrij 
Groene SterGemert 
HooglandEVV 
HSC ’21DEM 
J.ADO Den HaagUNA 
WestlandiaOFC 


3e divisie (zo) (periode 2 – speelronde 20 – 02/02/2020)

DEMQuick 
EVVGroene Ster 
FC LiendenADO ’20 
GemertOFC 
HerculesWestlandia 
J.ADO Den HaagHSC ’21 
OSS 1920Blauw Geel ’38 
UNAHoogland 
VrijDongen 


3e divisie (zo) (periode 2 – speelronde 21 – 09/02/2020)

Blauw Geel ’38ADO ’20 
DEMFC Lienden 
DongenGemert 
Groene SterVrij 
HooglandHercules 
HSC ’21UNA 
OFCJ.ADO Den Haag 
QuickEVV 
WestlandiaOSS 1920 


3e divisie (zo) (periode 2 – speelronde 22 – 16/02/2020)

ADO ’20Dongen 
EVVBlauw Geel ’38 
FC LiendenOFC 
GemertHoogland 
HerculesHSC ’21 
J.ADO Den HaagGroene Ster 
OSS 1920DEM 
UNAWestlandia 
VrijQuick 
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1ADO ’2000000000
2Blauw Geel ’3800000000
3DEM00000000
4Dongen00000000
5EVV00000000
6FC Lienden00000000
7Gemert00000000
8Groene Ster00000000
9Hercules00000000
10Hoogland00000000
11HSC ’2100000000
12J.ADO Den Haag00000000
13OFC00000000
14OSS 192000000000
15Quick00000000
16UNA00000000
17Westlandia00000000

3e divisie (zo) (periode 3 – speelronde 23 – 01/03/2020)

Blauw Geel ’38J.ADO Den Haag 
DEMUNA 
DongenHoogland 
Groene SterFC Lienden 
HerculesADO ’20 
HSC ’21OSS 1920 
OFCVrij 
QuickGemert 
WestlandiaEVV 


3e divisie (zo) (periode 3 – speelronde 24 – 08/03/2020)

ADO ’20UNA 
DongenOFC 
EVVDEM 
FC LiendenQuick 
GemertHSC ’21 
HooglandBlauw Geel ’38 
J.ADO Den HaagWestlandia 
OSS 1920Groene Ster 
VrijHercules 


3e divisie (zo) (periode 3 – speelronde 25 – 15/03/2020)

Blauw Geel ’38Gemert 
DEMJ.ADO Den Haag 
Groene SterHoogland 
HerculesOSS 1920 
HSC ’21Vrij 
OFCEVV 
QuickDongen 
UNAFC Lienden 
WestlandiaADO ’20 


3e divisie (zo) (periode 3 – speelronde 26 – 22/03/2020)

ADO ’20HSC ’21 
DongenDEM 
FC LiendenEVV 
GemertUNA 
Groene SterBlauw Geel ’38 
HooglandOFC 
J.ADO Den HaagHercules 
OSS 1920Quick 
VrijWestlandia 


3e divisie (zo) (periode 3 – speelronde 27 – 29/03/2020)

ADO ’20J.ADO Den Haag 
Blauw Geel ’38FC Lienden 
EVVGemert 
HerculesDEM 
HSC ’21Dongen 
OFCOSS 1920 
QuickHoogland 
UNAVrij 
WestlandiaGroene Ster 


3e divisie (zo) (periode 3 – speelronde 28 – 05/04/2020)

DEMOFC 
DongenUNA 
FC LiendenWestlandia 
GemertJ.ADO Den Haag 
Groene SterADO ’20 
HooglandHSC ’21 
OSS 1920EVV 
QuickHercules 
VrijBlauw Geel ’38 


3e divisie (zo) (periode 3 – speelronde 29 – 11/04/2020)

ADO ’20Hoogland 
Blauw Geel ’38DEM 
EVVHSC ’21 
HerculesGemert 
J.ADO Den HaagFC Lienden 
OFCQuick 
UNAGroene Ster 
WestlandiaDongen 
VrijOSS 1920 


3e divisie (zo) (periode 3 – speelronde 30 – 18/04/2020)

DEMWestlandia 
DongenGroene Ster 
EVVVrij 
GemertADO ’20 
HooglandFC Lienden 
HSC ’21Blauw Geel ’38 
OFCHercules 
OSS 1920UNA 
QuickJ.ADO Den Haag 


3e divisie (zo) (periode 3 – speelronde 31 – 03/05/2020)

ADO ’20EVV 
FC LiendenHSC ’21 
Groene SterDEM 
HerculesBlauw Geel ’38 
J.ADO Den HaagHoogland 
OSS 1920Dongen 
UNAOFC 
WestlandiaQuick 
VrijGemert 


3e divisie (zo) (periode 3 – speelronde 32 – 10/05/2020)

Blauw Geel ’38Westlandia 
DEMVrij 
DongenJ.ADO Den Haag 
EVVHercules 
GemertFC Lienden 
HooglandOSS 1920 
HSC ’21Groene Ster 
OFCADO ’20 
QuickUNA 


3e divisie (zo) (periode 3 – speelronde 33 – 17/05/2020)

ADO ’20Quick 
Blauw Geel ’38OFC 
FC LiendenDongen 
GemertDEM 
Groene SterHercules 
HooglandVrij 
HSC ’21Westlandia 
J.ADO Den HaagOSS 1920 
UNAEVV 


3e divisie (zo) (periode 3 – speelronde 34 – 24/05/2020)

DEMHoogland 
DongenBlauw Geel ’38 
EVVJ.ADO Den Haag 
HerculesUNA 
OFCHSC ’21 
OSS 1920FC Lienden 
QuickGroene Ster 
WestlandiaGemert 
VrijADO ’20