logosoccer

KNVB Beker Regio-Teams

Wedstrijdschema
7 (speelronde 1)

AlmkerkJeka3 – 1
DrechtstreekOranje Wit0 – 1

8 (speelronde 1)

TheoleTricht3 – 1
WNCEmplina2 – 1

10 (speelronde 1)

Best VooruitRoda Boys0 – 1
Rood Wit VReal Lunet2 – 1

12 (speelronde 1)

GRC 14RKVVO3 – 1
VVGZWoudrichem2 – 2

14 (speelronde 1)

BrabantiaGJS1 – 0
SV ValkenwaardFC Tilburg2 – 4

15 (speelronde 1)

De ZwerverNieuw Lekkerland2 – 2
SliedrechtMadese Boys3 – 2

17 (speelronde 1)

Oirschot VooruitRijen2 – 0
SC ’t ZandSVW2 – 0

18 (speelronde 1)

SartoAltena0 – 1
VOABHilvaria4 – 0

19 (speelronde 1)

LRCTSC3 – 0
PapendrechtArkel4 – 0

20 (speelronde 1)

Nivo SpartaHeukelum2 – 1
WSCCHC3 – 1

2 2 (speelronde 1)

RFCPeursum2 – 5
SchelluinenStreefkerk1 – 4

2 5 (speelronde 1)

HardinxveldDongen5 – 0
SV CapelleMargriet1 – 2

2 – 6 (speelronde 1)

NOAD ’32Unitas0 – 2
OSC ’45SSC ’553 – 5

2 8 (speelronde 1)

Olympia ’60Herovina1 – 2
SV BLCSV De Braak3 – 4

2 10 (speelronde 1)

AsperenAmeide1 – 3
VurenBeesd4 – 0

2 11 (speelronde 1)

Groot AmmersSV Noordeloos1 – 0
Sparta’30Well6 – 2

2 12 (speelronde 1)

De AlblasIFC0 – 2
DHVOosterhout0 – 3

2 16 (speelronde 1)

AlblasserdamZBC ’972 – 1
Groote LindtSeolto4 – 3

2 17 (speelronde 1)

HSSC ’61MVV ’582 – 0
LekvogelsGVV2 – 0

2 18 (speelronde 1)

GVV ’63SC Everstein6 – 1
KerkwijkASH2 – 0

2 26 (speelronde 1)

HaaftenRhelico1 – 0
Leerdam Sport ’55SV Meerkerk1 – 5

2 30 (speelronde 1)

GDCSV TOP1 – 1
VVACBerkdijk5 – 0

2 31 (speelronde 1)

BZC ’14sv O.S.S. 19201 – 0
SCOSVS ’650 – 2

Wedstrijdschema
7 (speelronde 2)

JekaDrechtstreek3 – 2
Oranje WitAlmkerk1 – 3

8 (speelronde 2)

EmplinaTheole 
TrichtWNC1 – 5

10 (speelronde 2)

Real LunetBest Vooruit1 – 5
Roda BoysRood Wit V4 – 0

12 (speelronde 2)

RKVVOVVGZ0 – 5
WoudrichemGRC 142 – 1

14 (speelronde 2)

FC TilburgBrabantia 
GJSSV Valkenwaard4 – 4

15 (speelronde 2)

Madese BoysDe Zwerver1 – 3
Nieuw LekkerlandSliedrecht1 – 3

17 (speelronde 2)

RijenSC ’t Zand1 – 1
SVWOirschot Vooruit2 – 2

18 (speelronde 2)

AltenaVOAB2 – 0
HilvariaSarto0 – 0

19 (speelronde 2)

ArkelLRC0 – 0
TSCPapendrecht2 – 3

20 (speelronde 2)

CHCNivo Sparta2 – 4
HeukelumWSC1 – 4

2 02 (speelronde 2)

PeursumSchelluinen1 – 1
StreefkerkRFC3 – 2

2 5 (speelronde 2)

DongenSV Capelle7 – 1
MargrietHardinxveld0 – 4

2 – 6 (speelronde 2)

SSC ’55NOAD ’321 – 5
UnitasOSC ’455 – 0

2 8 (speelronde 2)

HerovinaSV BLC3 – 2
SV De BraakOlympia ’602 – 3

2 10 (speelronde 2)

AmeideVuren7 – 2
BeesdAsperen1 – 1

2 11 (speelronde 2)

SV NoordeloosSparta’301 – 2
WellGroot Ammers1 – 4

2 12 (speelronde 2)

IFCDHV4 – 2
OosterhoutDe Alblas1 – 3

2 16 (speelronde 2)

SeoltoAlblasserdam0 – 2
ZBC ’97Groote Lindt0 – 4

2 17 (speelronde 2)

GVVHSSC ’610 – 0
MVV ’58Lekvogels1 – 0

2 18 (speelronde 2)

ASHGVV ’631 – 2
SC EversteinKerkwijk7 – 0

2 26 (speelronde 2)

RhelicoLeerdam Sport ’552 – 2
SV MeerkerkHaaften8 – 0

2 30 (speelronde 2)

BerkdijkGDC0 – 3
SV TOPVVAC0 – 2

2 31 (speelronde 2)

sv O.S.S. 1920SCO1 – 2
SVS ’65BZC ’147 – 2

Wedstrijdschema
7 (speelronde 3)

DrechtstreekAlmkerk3 – 3
JekaOranje Wit0 – 4

8 (speelronde 3)

EmplinaTricht6 – 0
TheoleWNC0 – 6

10 (speelronde 3)

Roda BoysReal Lunet1 – 3
Rood Wit VBest Vooruit0 – 3

12 (speelronde 3)

RKVVOWoudrichem3 – 4
VVGZGRC 142 – 4

14 (speelronde 3)

GJSFC Tilburg1 – 1
SV ValkenwaardBrabantia2 – 4

15 (speelronde 3)

De ZwerverSliedrecht2 – 2
Madese BoysNieuw Lekkerland3 – 5

17 (speelronde 3)

Oirschot VooruitSC ’t Zand1 – 1
SVWRijen4 – 1

18 (speelronde 3)

AltenaHilvaria5 – 1
VOABSarto1 – 2

19 (speelronde 3)

PapendrechtLRC0 – 1
TSCArkel4 – 0

20 (speelronde 3)

HeukelumCHC4 – 2
WSCNivo Sparta1 -4

2 02 (speelronde 3)

RFCSchelluinen1 – 4
StreefkerkPeursum0 – 1

2 5 (speelronde 3)

HardinxveldSV Capelle8 – 0
MargrietDongen1 – 1

2 – 6 (speelronde 3)

OSC ’45NOAD ’321 – 3
UnitasSSC ’556 – 1

2 8 (speelronde 3)

Olympia ’60SV BLC3 – 2
SV De BraakHerovina2 – 2

2 10 (speelronde 3)

AmeideBeesd3 – 1
VurenAsperen2 – 2

2 11 (speelronde 3)

Groot AmmersSparta’302 – 1
WellSV Noordeloos1 – 2

2 12 (speelronde 3)

De AlblasDHV3 – 1
OosterhoutIFC2 – 3

2 16 (speelronde 3)

AlblasserdamGroote Lindt1 – 2
SeoltoZBC ’97afgl

2 17 (speelronde 3)

LekvogelsHSSC ’612 – 4
MVV ’58GVV4 – 0

2 18 (speelronde 3)

KerkwijkGVV ’632 – 3
SC EversteinASH2 – 1

2 26 (speelronde 3)

HaaftenLeerdam Sport ’551 – 2
SV MeerkerkRhelico4 – 2

2 30 (speelronde 3)

SV TOPBerkdijkuitg.
VVACGDC1 – 3

2 31 (speelronde 3)

SCOBZC ’144 – 2
sv O.S.S. 1920SVS ’652 – 1
Stand 2-02
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Peursum3210773+4
2Streefkerk3201674+3
3Schelluinen31114660
4RFC30030512-7
Stand 2 5
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Hardinxveld33009170+17
2Dongen3111487+1
3Margriet3111436-3
4SV Capelle30030217-15
Stand 2 8
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Herovina3210775+2
2Olympia ’603201676+1
3SV De Braak31114880
4SV BLC30030710-3
Stand 2 10
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Ameide33009134+9
2Vuren3111489-1
3Asperen3021246-2
4Beesd3012128-6
Stand 2 11
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Groot Ammers3300972+5
2Sparta’303201695+4
3SV Noordeloos3102334-1
4Well30030412-8
Stand 2 12
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1IFC3300994+5
2De Alblas3201664+2
3Oosterhout31023660
4DHV30030310-7
Stand 2 16
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Groote Lindt33009104+6
2Alblasserdam3201653+2
3Seolto2002036-3
4ZBC ’972002016-5
Stand 2 17
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1HSSC ’613210762+4
2MVV ’583201652+3
3Lekvogels3102345-1
4GVV3012106-6
Stand 2 18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1GVV ’6333009114+7
2SC Everstein32016107+3
3Kerkwijk31023410-6
4ASH3003026-4
Stand 2 26
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1SV Meerkerk33009173+14
2Leerdam Sport ’553111458-3
3Haaften31023210-8
4Rhelico3012147-3
Stand 2 30
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1GDC3210772+5
2VVAC3201683+5
3SV TOP2011113-2
4Berdijk2002008-8
Stand 2 31
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1SVS ’6532016104+6
2SCO3201665+1
3sv O.S.S. 19203102334-1
4BZC ’1431023511-6
Stand 7
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Almkerk3210795+4
2Oranje Wit3201663+3
3Jeka3102349-5
4Drechtstreek3012157-2
Stand 8
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1WNC33009132+11
2Emplina3201693+6
3Theole3102349-5
4Tricht30030214-12
Stand 10
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Best Vooruit3201682+6
2Roda Boys3201663+3
3Real Lunet3102358-3
4Rood Wit V3102328-6
Stand 12
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Woudrichem3210786+2
2GRC 143201685+3
3VVGZ3111496+3
4RKVVO30030412-8
Stand 14
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Brabantia2200652+3
2FC Tilburg2110453+2
3GJS3021256-1
4SV Valkenwaard30121812-4
Stand 15
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Sliedrecht3210785+3
2De Zwerver3120575+2
3Nieuw Lekkerland31114880
4Madese Boys30030611-5
Stand 17
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Oirschot Vooruit3120553+2
2SC ’t Zand3120542+2
3SVW3111465+1
4Rijen3012127-5
Stand 18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Altena3300981+7
2Sarto31114220
3VOAB3102354+1
4Hilvaria3012119-8
Stand 19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1LRC3210740+4
2Papendrecht3201673+4
3TRC31023660
4Arkel3012108-8
Stand 120
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Nivo Sparta33009104+6
2WSC3201686+2
3Heukelum3102368-2
4CHC30030511-6
Stand 2 – 6
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Unitas33009131+12
2NOAD ’323201684+4
3SSC ’5531023714-7
4OSC ’4530030413-9